Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok kiborulva?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiborulva? Felrobbanok.

Figyelt kérdés
Párommal megegyeztünk, hogy ha főzök, akkor otthon fog enni, mert ha mindig a munkahelyén venné, akkor drágább lenne. Persze, hogy nem tartja be, most is írt, hogy ő elaludt, neki nincs ideje otthon enni. Elegem van ebből, most dobhatom ki a vadast a marha hússal. Nem az első és nem is a második eset. Így a munkahelyén amit elkölt kajára az kb 30 000ft. Plusz otthon mindig van kaja, kb heti bevásárlás 20 000 ft. Hízik is mint a kismalac, mert a munkahelyén folyton rántott sajtot, rántott húst eszik. Mi a fenét csináljak vele?

2018. dec. 6. 12:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

A heti bevásárlásnál úgy kalkulálj, hogy neki nem kell vásárolni. Ne főzz annyit, csak amit Te megeszel.

Ha olyat főzöl, csinál nagyobb adagot és fagyaszd le, pl. pörkölt, húsleves, stb.

vagy dobozold be neki már este hogy csak ki kelljen kapni a hűtőből és elvihesse a munkahelyére.

Elhiszem, hogy bosszantó, ha megegyeztetek tartania kellene magát hozzá, de ha felrobbansz, csak magadnak ártasz vele :)

2018. dec. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
86%
A közös kasszát én sem javaslom, pont az ilyen esetek miatt.
2018. dec. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Nem csak a pénz, de nagyon bánt is őszintén. Teljes munkaidőben dolgozom, közben írom a diplomamunkámat, nincs időm semmire, direkt a kedvenceit főzöm és teljesen semmibe veszi a munkám :(
2018. dec. 6. 13:05
 14/27 anonim ***** válasza:
93%
Mért nem csomagoltok akkor este kaját más napra? Elrakod ételhordóba, berakod a hűtőbe, reggel csak ki kell venni, a melóhelyen megmelegíti és lehet is enni. Kb 0 energiát vesz igénybe.
2018. dec. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs baj a közös kasszával, mindig én főzök, a párom is tudja, hogy drága lenne mindig helyben venni a kaját így azt eszi amit én főzök. Azt a részt nem igazán értem, hogy elaludt és így nem eszi az otthoni kaját. Márminthogy reggel nem volt ideje kaját csomagolni magának? Csak mert ez olyan egyszerűrn kiküszöbölhető, hogy ő vagy te elcsomagoljátok már előző este a kaját kiporciózva, másnap csak be kell vágni a táskába a hűtőből. Ha meg egyáltalán nem részrehajló ebben, akkor én is azt javasolnám, hogy váltsatok a közös kasszáról. Nem kell mindent külön venni, de rakjatok fejenként kevesebbet a közösbe és akkor ő megveszi magának a fizujából az ebédet, te meg főzöl magadra és kész.
2018. dec. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ki fozne neki, fozzon maganak.

Amugy is ha tanulsz es dolgozol is minek fozol ra?-

2018. dec. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
Vihar a biliben, hatalmas probléma. Én irigyellek ha ez a legnagyobb bajod...
2018. dec. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
94%
Nem probléma a felesleges pénz- és időkidobás, az ételpazarlás és hogy semmibe se veszi a munkáját? Irigyellek, hogy neked ezek közül egyik sem okozna gondot.
2018. dec. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
De miért főzöl neki, ha nem eszi meg? Vagy miért nem teszed el neki a kaját dobozba, a munkahelyén meg megeszi? Ha este elrakod a hűtőbe ételhordóba, reggel van annyi ideje, hogy eltegye... Amúgy meg tényleg sok pénz megy így el.
2018. dec. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Látjátok és pont ez a probléma, egyébként nem vagyok hisztis, de ez már nagyon régtől húzódik. Ha elkészítem neki dobozba, akkor néha elviszi, néha nem. Ha azt mondom neki, hogy külön kasszán szeretnék lenni, akkor teljesen kiborul. Ha megkérem, hogy egyen munkában, én pedig csak magamank főzök, akkor amikor haza jön, folyton panaszkodik, hogy éhes és hogy ez milyen diszkrimináció, hogy nem ehet ebból, amit főztem. Tényleg nem tudok vele mit kezdeni.
2018. dec. 6. 13:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!