Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok kiborulva?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiborulva? Felrobbanok.

Figyelt kérdés
Párommal megegyeztünk, hogy ha főzök, akkor otthon fog enni, mert ha mindig a munkahelyén venné, akkor drágább lenne. Persze, hogy nem tartja be, most is írt, hogy ő elaludt, neki nincs ideje otthon enni. Elegem van ebből, most dobhatom ki a vadast a marha hússal. Nem az első és nem is a második eset. Így a munkahelyén amit elkölt kajára az kb 30 000ft. Plusz otthon mindig van kaja, kb heti bevásárlás 20 000 ft. Hízik is mint a kismalac, mert a munkahelyén folyton rántott sajtot, rántott húst eszik. Mi a fenét csináljak vele?

2018. dec. 6. 12:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
92%
Ezen én is kiakadnek. Konkrétan semmibw vesz téged a kedves párod. Ülj le vele és beszéljétek meg.
2018. dec. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak magadnak főzz, vagy ne legyetek közös kasszán, vagy pedig főzz előre, és dobozold, ahogy már tanácsolták. Én is így csinálom munka mellett, főzök egyszer hétvégén, meg max. egyszer hét közben, több napra, ha meg nem úgy jön ki a lépés, akkor veszek valahol, mert ilyen is van, de nem rendszeresen, francnak van energiája minden nap főzni. De most olyanra is gondolok, hogy otthon csak a köretet készítem el, helyben meg veszek feltétet hozzá, húst, rántott zöldséget. Jól lehet variálni.
2018. dec. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

" Ha elkészítem neki dobozba, akkor néha elviszi, néha nem. Ha azt mondom neki, hogy külön kasszán szeretnék lenni, akkor teljesen kiborul. Ha megkérem, hogy egyen munkában, én pedig csak magamnak főzök, akkor amikor haza jön, folyton panaszkodik, hogy éhes és hogy ez milyen diszkrimináció, hogy nem ehet ebból, amit főztem. "


Ezt kell neki elmondani. Gondolja végig a lehetőségeket, döntse el, neki melyik a legszimpatikusabb és tartsa is magát hozzá, szigorúan.

Mert ha ő semmibe veszi a megbeszélteket, akkor Te is.

Van választási lehetősége, nem is egy, Te is hajlandó vagy a kedvére tenni, akkor tőle az a minimum, hogy tartja magát a megbeszéltekhez.

Ha pedig nem tartja, én biztos csak annyit tennék be a közös kasszába, amennyi muszáj, lakbér, rezsi, alapvető dolgokra pénz, pl wc papír, tisztító szerek, aztán majd ő szépen verje el a fél fizuját a rántott sajtra, ha ennyi nem megy neki, én meg főznék magamra a saját kedvem szerint.

2018. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Ha sportolna, akkor nem hízna...


Figyelj, ha nem tudjátok megbeszélni, és megoldani, nincs értelme a kapcsolatnak.

2018. dec. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
En csak azt nem ertem hogy miert nem viszi el a kajat ha elaludt es nincs ideje enni?????
2018. dec. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

#25: Nem akarja vinni.

Amikor nem home office-ben vagyok, akkor mindig kint eszunk valamelyik kajaldaban.

Ez amolyan kikapcsolodas, program is, hogy nem a laptop mellett kanalazod a borsofozeleket. Gondolom, a kerdezo parja is igy van vele.

2018. dec. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
75%

Én exem is ezt csinálta, én simán nem főztem neki többet. Csináltam kaját, ami nekem ízlett, meg ő is vásárolta magának a kfc-t. Mondjuk egy idő után már nem csak ebben nem bírtunk megegyezni, és amúgy is szakítottunk.


Mostani párommal megbeszéljük, mit ennénk szívesen, és csinálunk azt, aztán elfelezzük és mindketten azt esszük hétvégén, meg hét elején (kicsit variálva a köretekkel) többi nap meg ehet mást is.


Én nem szenvednék ezen a helyedben, ő baja.

2018. dec. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!