Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a kémia kölcsönös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a kémia kölcsönös általában? Úgy értem, hogy ha az egyik majd megpusztul a másikért akkor ez fordítva is így van?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

2018. dec. 7. 00:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem, még kapcsolatban sem, mert az előzőben nálam pl. elmúlt a kezdeti fellángolás, miután egy problémát nem sikerült megoldani, de az exem észre sem vette a rózsaszín ködtől, hogy valami nincs rendben.


Meg az új kapcsolatom elején sem teljesen ezt éreztem, viszont valamilyen szinten megvolt a kémia, mert különben nem megy bele az ember egy kapcsolatba, de ilyenkor meg ha a másik teljesen odavan érted, sok mindent csináltok együtt, akár még a problémákat is sikerül együtt megoldani, akkor el lehet jutni ide, szerintem én már nagyon kezdek itt tartani.


Viszont a kapcsolaton belül is ez bármelyik félnél változhat, van olyan nap, amikor megőrülnek egymásért, meg van olyan, amikor egyszerűen csak tudomásul veszik, hogy ott van a másik, vagy az egyik fél ezt érzi, a másik meg azt, legalább is ezt is tapasztaltam egy harmadik személlyel. De ez persze érthető, nem gondolhat mindenki a nap 24 órájában csak a másikra, van, amikor más dolgokkal is kell foglalkozni. Főleg egy több 10 éves kapcsolatban sok hullámvölgy van, de persze sok olyan pillanat is, amiért érdemes együtt maradniuk.

2018. dec. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!