Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a férjemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férjemmel minden rendben? (Milyen gyakran kívánja egy 40-50 éves pasi a szexet? )

Figyelt kérdés

Férjem 46 éves. 13 éve élünk együtt. Az elején a nagy szerelemben sem kezdeményezett igazán. Csók alig volt köztünk. Nagyon tetszem neki, imád, de a szex valahogyan nem fontos (?) számára. Soha nem néz meg senkit, én hamarabb észreveszem, ahogyan megbámulják a nők (igen jóképű). Biztos, hogy bem csal meg, mert együtt dolgozunk. Szabadidejében itthon van.

Többször vitáztunk a szexen, de nem lett több (2 hetente 1, majd havonta 1). Felajánlottam a nyitott kapcsolatot, de nem reagálta le....

Nem meleg!!! Ez is tuti.

Normális ez?


2018. dec. 8. 06:19
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Mi rengeteget beszélünk róla...vagyis én beszélek, ő hallgat.

A megteremtéssel nincs gond, szexi fehérnemű hiányában nincs gond és külsőleg is nagyon tetszem neki (határozottan kijelentette, hogy ezért sem válik, mert nehéz ilyet találni).

Szóval minden adott....

Lehet, hogy tényleg aszexuális, bizonyis fokig.

2018. dec. 8. 13:14
 22/23 anonim ***** válasza:
Én 43 vagyok, de sokkal magasabb a libidóm mint mondjuk 10 évvel ezelőtt. Viszont a feleségemnek nulla, így marad a szexmentes élet. Szeretőt a mai világban lehetetlen találni, mivel nagyságrendekkel szebbnek, jobbnak, stílusosabbnak kell lenni ahhoz, mint egy átlag férfi. A szeretői státuszt a kifejezetten "Don Juan" típusú férfiak birtokolják, akiknek 5-10 nő van egyszerre, szinte szolgáltatásként űzik az ipart.
2018. dec. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Sokan írják, hogy így libidó, úgy mások vagyunk... Szerintem egy nőnél előfordulhat, hogy csak havonta, vagy még annyiszor sem kíván rá a hancúrra, főleg, ha stresszel. Mondjuk hosszabb ideig ez sem normális, ha egyáltalán vonzódik a párjához. De egy férfinél ez nem normális. Vagy lelki, vagy fizikai okai vannak. A heti egy legalább kell feszültségoldáshoz. Lehet, hogy a válóper előtt meg kéne kérdezni egy szakit.
2018. dec. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!