Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Számotokra mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Számotokra mennyire vonzóak az alábbi tulajdonságok egy nőben? Melyik kizáró ok és miért?

Figyelt kérdés

1. Huszonéves, egyetemista

2. Okos, értelmes

3. Csendes, visszahúzódó, halkszavú. Önmagától még barátságot sem kezdeményez senkinél, de ha kezdeményznek nála, akkor kedves, segítőkész.

4. Komoly, ritkán szokott viccelődni, kevés fajta humort kedvel.

5. Nem jár szórakozóhelyekre, bulikba, soha nem iszik alkoholt

6. Soha nem sminkel, a haja nincs festve, általában simán kiengedve vagy összegumizva hordja

7. Magas, vékony, nem sportos testalkata, kis melle, lapos feneke van

8. Szűz, még nem csókolózott, nem keres kényszeresen párkapcsolatot, egyedül is jól elvan

9. Szereti a gyerekeket, ő is szeretne 2-3 gyereket a jövőben

10. Nem öltözködik szexin, nem hord szűk, rövid ruhákat, inkább a kényelmesebb, egyszerűbb stílust kedveli (farmer, póló, ing/blúz, pulóverek).


2018. dec. 8. 19:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

1. Huszonéves vagyok én is, tehát pozitív

2. Szintén pozitívum

3. Mint én. Ha már valakivel összebarátkozom, akkor viszont beszédes vagyok.

4. Én szeretek viccelődni, de az alpári humort nem szeretem. Szeretném ha barátnőm is értékelné a humort.

5. Szórakozóhelyekre én sem járok, de a barátaimmal néha beülünk egy kocsmába és iszogatunk, de nem hányásig. Különösebben nem számít.

6. Nem szeretem a kikent nőket, inkább legyen természetesen szép.

7. Én is vékony vagyok, a vékonyság nem zavar. Ez se nem pozitív, se nem negatív.

8. Pozitívum, mert egy ilyen nő nem hiszem hogy megcsalná a párját.

9. Én is szeretnék, csak még nem most. Ha valakivel összejönnék, és tudom hogy ő lesz az igazi, attól szeretnék gyereket, tehát ez jó.

10. Teljesen jó, ha közben nőies vagy.

2018. dec. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

1, Kizárt, mert túl fiatal;

2, Okés;

3, Okés;

4, Okés;

5, Nagyon okés;

6, Okés;

7, Okés;

8, Okés;

9, Nem okés;

10, Okés.

2018. dec. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

1. Rendben van.

2. Szintén, ha szerintem is az.

3. Nem gond, de azért túlzásokba nem kell esni.

4. Ha a prolihumort nem bírja, az nem gond, de nekem nagyon fontos a jó humor.

5. Tökéletes.

6. Felőlemaztán.

7. Magas, vékony okés, a kis mell nem annyira jön be, de apróság, nem sportos testalkaton és lapos feneken lehet változtatni, ha akarjuk.

8. Azért a szűz és a kényszeres párkapcsolatot kereső közt van néhány kategória...

9. Felőlemaztán.

10. Rendben van.


27/F

2018. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

1. Pozitív.

2. Pozitív.

3. Semleges.

4. Semleges.

5. Pozitív.

6. Semleges, ha enélkül is jól néz ki.

7. Pozitív.

8. Semleges.

9. Pozitív.

10. Semleges.

2018. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Az összes pont lényegtelen. Változik, alakítható, fejleszthető.


Egyedül a hármas pont aggasztó, ha túlzottan gyámoltalan az rendkívül visszataszító. Hogy ül? Összehúzza magát? Hogy jár? Mint, akit üldöznek? Hogyan beszél? A hangneme? Komor? Bús? Mennyire eleven?

Szeret enni?

2018. dec. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem a feleségem kb. ilyen. Anyának jó, megbízható, nem veri el a pénzt. Viszont haláli unalmas, a szex nem érdekli, az érzelmi intelligenciája sem magas. Gyakorlatból mondom.
2018. dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

16.

Pedig ha egy nő nem élvezi a szexet, onnantól el van szúrva vele a hosszútávú kapcsolat.

2018. dec. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Meglátnám élőben, hogy mit tehetek értünk =) maradjunk ennyiben..25F
2018. dec. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

1. Az, hogy valaki egyetemista nálam nem oszt, nem szoroz, nekem két diplomám van, egyetemen is számtalan hülyével találkoztam már, de értem,hogy van akinél ez is egyfajta szűrő.


2. Okos értelmes, az számomra nagyon fontos, ha egy lány nem ilyen, akkor még barátnak sem kell.


3. Az, hogy csendes, engem nem zavar,én kezdeményező típus vagyok, ha tetszik egy visszahúzódó lány, akkor odamegyek hozzá.


4. Hát, én sokat viccelődök, elég sok ironikus megjegyzésem van, szóval egy karót nyelt, humortalan lány mellett nem maradnék meg sokáig. Az önmagában nem baj, ha komoly vagy nem viccelődik, viszont ha nem érti a viccet, akkor nem hozzám való, az tuti.


5. Én is csak ritkán járok ilyen helyekre, alkoholt is csak alkalmanként iszom, ha olyan a társaság. Az, hogy valaki nem iszik alkoholt, az az ő dolga, nekem tökmind1, h ki miből mennyit iszik vagy eszik, csak ne akarja nekem megmondani, h én mit ne egyek/igyak.


6. Ha egy természetes szépség, aki így is tetszik, akkor az csak külön jó, hogy nem sminkel.


7. Az összkép a fontos, látnom kéne élőben (vagy legalább képen), hogy meg tudjam mondani, bejön e vagy sem.


8. Én meg Nyilas vagyok. Amúgy az, h valaki szűz, nálam nem oszt nem szoroz, ez csak egy állapot. Nálam az csak külön jó pont, ha valaki nem keres görcsösen párkapcsolatot és jól elvan egyedül is. Én is jól érzem magam egyedülállóként is, csak azért nem fogok belemenni egy kapcsolatba, h 'legyen valaki'.


9. Na, ez tök jó, én 2 gyereket szeretnék a jövőben.


10. Lásd 7-es pont, az összkép a fontos, hogy legyen egy kisugárzása, nem a ruha márkája.

2018. dec. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
17-es- Pedig 17 éve vagyunk együtt. Mondjuk én csak mint kívülálló figyelem és hallgatom a szex-sztorikat. Viszont minden téren stabil az életünk, 4 lakásunk van, gyerek, autók, vállalkozások. Szóval valamit, valamiért.
2018. dec. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!