Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az arrogancia és lenézés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az arrogancia és lenézés azokkal a férfiakkal szemben, akik 30-45 évesek és még mindig a fiatal csajokat hajtják bulikban? Savanyú a szőlő?

Figyelt kérdés

Sokan összekötik azzal, hogy az ilyen férfiak biztos még az anyjukkal élnek és anyuci mos/főz/takarít utánuk ők meg csak buliznak és játszanak és van egy régi 20 éves verdájuk amivel elszédítik a fiatal tyúkokat. Ez nem igaz. Biztos vannak ilyenek is, de pont nem ezekre jellemző. Rengeteg 30 feletti sikeres vállalkozó, mérnök, fejlesztő férfit ismerek akik még ki akarják élni magukat mert úgy érzik ezt kiérdemelték. A legnagyobb nőcsábászok is azt mondják, hogy nincs jobb dolog annál, mint érett fejjel, 35 évesen fiatal friss 20-23 éves csajokkal kavarni. Ez minden férfi álma, miért is degradálják az ilyeneket? Ennyire irigyek az emberek?

Vagy akkor mutassatok már nekem egyetlen példát élőben vagy akár itt is, hogy olyan férfinek lenne irigylésre méltó élete aki fiatalon 30 körül megházasodott és családot alapított és jól járt vele. Alapból nagyon kevés ilyet ismerek, de azoknak rendre így néz ki az életük: egész nap güriznek, hogy fent tudják tartani a családjukat, rosszabb esetben még óriási lakáshitelt is a nyakukba vettek, mert jön a gyerek és kell a nagyobb lakás, és egy jó kemény 12 órát átdolgozott nap után mi várja otthon? A depressziós felesége akivel már megszűnt a kezdeti fellángolás, a szerelem, és 1-2 nyígó kisgyerek. A depresszió és a libidócsökkenés kötelező velejárója a gyerekre való vigyázásnak és otthonülésnek, tehát sokan a szexet is úgy ahogy van elfelejthetik, vagy csak alkalmakkor fekszik le velük a feleségük amikor a férfi már nem bírja tovább szex nélkül, akkor sem élvezik, csak fekszenek mint egy fadarab. Ez a hála azért mert a belüket is kidolgozzák.

Mutassatok már valakit aki egy ilyen életre irigykedik, aki azt mondja hogy váó nekem ilyen élet kell és semmi más nem, és hogy mennyire irigykednek azokra a pasikra akik így jártak, mert én ilyet nem ismerek. Valójában minden férfi rémálma ez, és ha valakivel megtörténik azt sajnálják, hogy hát így járt, nem kellett volna hagyni, hogy a szerelem elvakítsa, ami egy mulandó dolog egyébként is meg stb. Én azt látom, hogy iszonyú sokan cserélnének egy olyannak akik sorra dugják a 20-as lányokat még idősebb korukban is, én nincs a nyakukon felelősség és korlát. Azok a nők akik lenézik az ilyen férfiakat, valójában csak borzalmasan irigyek rájuk?


2018. dec. 11. 18:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy azért van ekkora arrogancia, mert a fiatal lányok nagy része undorodik tőle, ha ilyen apjuk korú, magukat casanovának képzelő vén kappanok nyomulnak rájuk.
2018. dec. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2%
Tényleg döbbenetes, amit ebben a témában művelnek a nők. :) Persze megy egyből a hárítás, kisfiúzás, az elköteleződésre képtelenséggel vádolás, csak éppen a tükörbe nem sikerül soha belenézni. Mert ott bizony kiderülne, hogy nem igen tudnak mit nyújtani, amiért érdemes volna, és hogy ezzel egy 30 feletti férfi már tisztában is van.
2018. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
Miért lenne savanyú a szőlő, pont engem szoktak kergetni az ilyen pasik. Szánalmasnak érzem, hogy nem sikerült felnőniük. Mert igen, van az a kor, ami felett buliba járni és éjszakára hazavinni a nőt már ciki. Én olyan 25-28 körül húznám meg ezt a határt egyébként, amikor már "illene" benőnie a férfiember feje lágyának, megállapodnia, ha nem is családot alapítani, de legalábbis társat keresni dugópartner helyett. Rettentő szomorúnak és üresnek látom azokat a pasikat, akiknek ez az élete, de persze, nem ítélkezhetek igazán, nem tudom, hogy mi vezetett oda, hogy itt kötött ki, de alapvetően igen, szánom és sajnálom őket, ez van. A kalandok egyébként nem az én világom, egy-kétszer oké, de nem az a fő célom, így értelemszerűen az ilyesféle férfiakkal nem egymást keressük, ha ők nem vágynak tartós kapcsolatra (amúgy, azok közül a 30-40 közötti pasik közül, akiket jobban ismerek, nem csak futólag egy buliból, jellemzően meg akarnának mellettem állapodni, ha kölcsönös lenne az érdeklődés, szóval még akár az is lehet, hogy igazam van sok esetben, amikor szomorúnak és magányosnak látom ezt az életstílust- hiszen ha velem szívesen megállapodnának, annyira csak nem lehet jó ez az élet, nem?).
2018. dec. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%

Másik kérdésnél írtam, hogy soknak tartom, ha a nő 21 évvel öregebb a pasinál, erre kaptam a savazást ezerrel.

Itt meg az kapja a lúgot, aki szerint nem akkora baj, ha a férfi 10 évvel öregebb :)

2018. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%

Savanyú a szőlő? Na ne röhögtess kisbogár. Én szánom ezeket a kamaszkorban rekedt "férfiakat", hogy csak naiv kislányokat képesek felszedni (fogadást is kötnék, hogy nőként előbb elviszek egy fiatal csajt szobára, mint ők), mert egy érett nőhöz rohadtul kevesek (és itt nem pénzről meg egzisztenciáról van szó).

Aztán majd jön a kiégés és vágynának családra, csak 50 plusszosan ugye nehéz. Hény ilyen nyivákolást hallottam már hasonló pasiktól...el sem hiszed. De hajrá.

2018. dec. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
90%

Savanyú a szőlő? Mégis miért kellenének nekem ezek a férfiak?

Egyszerűen felfordul a gyomrom, amikor egy negyvenes férfi hajt rám, konkrétan hányingerem lesz tőle. Eszembe se jutna velük szexelni, be sem nedvesednék rájuk.

Arról már ne is beszéljünk, hogy a legtöbb ilyen férfi elég buta, nincs önismerete, az egója viszont hatalmas.

2018. dec. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
82%
Én azt vettem észre, hogy ritka kivételektől eltekintve az a férfi aki 30 éves korára még nem kelt el, azzal vmi van van.
2018. dec. 12. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!