Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lehetne lassabban ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehetne lassabban ismerkedni? Annyi bajt megoldana. Hova kell kapkodni? Dupla annyit élünk mint a régiek, mégsincs idő megismerkedni.

Figyelt kérdés

Tedd félre a gyakorin gyakorlattá vált válaszadási protokollt, miszerint minden megcáfolható érvek nélkül!


Gondold végig még ha esetleg érintene is!


Ha a társad (egyben bajtársad, barátod, lelki társad) megtalálása a cél akkor miért a testiség az ismerkedés első (és utolsó) mérföldköve?


Csak tényleg érdekelne, hogy miért eszik meg annyian ezt a szöveget, hogy mielőbb ki kell próbálni a szexet mert az a legfontosabb..

Kevesen teszik hozzá, hogy az a tesztszex meg sem közelíti a későbbi, valós elérhető, maximális minőséget, mivel a háttérben mindkét fél szorong.

Tudjuk, égő kimondani, takarjuk ezerrel, kemény férfiak és szenvedélyes nők vagyunk, csakhogy egy ilyen próbaszexnél még pont bizonytalan vagy, egy magányos ember aki tele van tudatalatti stoptáblákkal és aggódik, hogy ez az öröm sem stabil, biztos pár alkalom azt vége, st


Volt itt egy lány, hosszú barátságból most alakul neki kapcsolata, úgy beszélt a srácról, hogy ide éreztem a tüzet ami köztük szép lassan kifejlődött. Mesélte a kis sztorikat és be kellett látnom, hogy köztük nincs tabu.


Személy szerinti véleményem, hogy ennyire minőségi kapcsolatokat régen is össze tudtak hozni csupán társastánccal meg udvarias távolságból való ismerkedéssel. Sőt valljuk be, erősebb családok voltak mint ma.

És ha ott történt is szex házasság előtt abból még ugyanúgy házasság lett.


Én úgy érzem, hogy ma elég lenne 3-4 hónap szexmentes ismerkedés ahhoz, hogy 95%-ot javíts a társtalálási esélyeiden. Nyilván aki lekopik az nem azt szeretné amit te.


Számítok rá, hogy érdemi válaszban osztod meg velem a témához kapcsolódó gondolataidat :)


25


2018. dec. 12. 23:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
>9 fogok, mivel eddig nem ismerkedtem senkivel..
2018. dec. 12. 23:40
 12/19 anonim ***** válasza:
Mi is így gobdolkodunk a férjemmel. Vártunk is az esküvőnkig, bár ismertük egymás testét és azt, hogy mit szeretünk, de nagyon lassan haladtunk, nekünk így volt jó. És itt a kulcs, hogy NEKÜNK ÍGY. Mi mindketten várni szerettünk volna, mindketten komolyan gondoltuk és nem az volt, hogy egyik a másikra várt a nedves álmaiban fetrengve, hanem együtt vártunk. Így nem hoztunk áldozatot és nem is volt egy megváltozhatatlan szabály, hogy márpedig egy adott dátumig nincs szex, mert jaj, mi lesz akkor. Semmi nem lett volna. Egyébként 6 év ismeretség és másfél év “járás” után házasodtunk, idén 10 éve élünk boldog, kiegyensúlyozott házasságban. Nem gondolom, hogy a lassan induló szexuális életünk miatt, sokkal inkább az azonos értékrend és célok miatt. 😊
2018. dec. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szóval még nem ismerkedtél senkivel, de azért megmondod a tutit, hogy hogyan érdemes ismerkedni. Na persz nem számít hogy nincs saját tapasztalatod, hiszen komoly tudományos munkával összesítetted tízezer másik ember tapasztalatait. Ja azt sem. Hogy jutott eszedbe leírni ezt az egy oldalt???
2018. dec. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

>13 tudod vannak emberek akik pl fel tudnak magukban építeni egy reális képet olyan dolgokról is amit sosem tapasztaltak meg..de látod, mennyien írják, hogy működik..

nem kimondottan terhel a kíváncsiság, hogy téged hol sért a mondandóm..

2018. dec. 13. 05:49
 15/19 anonim ***** válasza:
A feleségemmel ismerkedni akartam, nem az "első randin szex" hozzáállással mentem bele. 3 hónapig randiztunk, amíg összejöttünk, szex is csak utána volt először. És nem tinik voltunk, a 20-as éveink végén jártunk. De mindketten meg akartuk ismerni a másikat, hogy ténylegesen ki is ő valójában. Nem akartuk elsietni, volt elég elkefélt kapcsolata mindkettőnknek előtte.
2018. dec. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
27%

Na pont ezt nem szabad.Ragaszkodni a fejedben elképzelt menetrendhez.Tudod az élet sokszor bizony felülír.

Három évig voltam egyedül pont emiatt, a magam alkotta korlátok közt vergődtem.

Ezt nem csak a szexre értem.Kikötöttem, hogy hol lakjon, hány éves legyen, legyen gyereke, hogy nézzen ki stb.

Csak épp aki nem fért bele a keretbe, rögtön passzoltam, de az én keretembe így senk8 nem fért bele.


Aztán elengedtem...gondoltam nyitottabb leszek.

És jött valaki aki elsodort mint a cunami, aki borított minden elképzelést, korlátot.


Azóta is együtt vagyunk, született babánk, boldogan élünk, pedig egy hét után lefeküdtünk.Egy cseppet se bánom.Nem volt játszmázás, nem húztam őt, ő nem várta el, mégis m8nden passzolt.


Nem garancia, hogy csak sok idő múlva lesz szex.Nem ezen múlik egy kapcsolat.

2018. dec. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
>16 ki beszél feltételrendszerről, tulajdonképpen? megismerni valakit, nem ugyanaz mint akkreditálni az illetőt
2018. dec. 13. 10:36
 18/19 anonim ***** válasza:

Az, hogy mennyire illetek össze szexben, az különösen fontos része egymás megismerésének. Mert ugye most párkapcsolatról beszélünk, nem barátságról.


Akkor lehet lefeküdni egymással, amikor kész van rá mindkét fél, többnyire a nőre kell várni. Másrészt ha egy felnőtt pár, pontosabban egy lelkileg-szellemileg felnőtt pár még az ötödik hosszabb randin sincs lelkileg felkészülve a szexre, az tapasztalatom szerint sajnos elég pontosan jelzi a köztük ki (nem) alakult jó értelemben vett szexuális feszültség mértékét.

2018. dec. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A sietség amiről te írsz kérdező csak a probléma felszíne, amit igazából félig-meddig te is megemlítettél: fiatalon a többség egyáltalán nem TÁRSAT akar találni maga mellé elsősorban, hanem csak egy csinos barátnőt / jóképű pasit, akit lehet mutogatni, aztán majd lesz valami. Ehhez viszont felesleges a hónapokig tartó ismerkedés, a belső tulajdonságoknál fontosabb az hogy milyen valaki az ágyban. Érdekesebb lenne a dolog ha mindenki csak egyszer választhatna párt magának, és együtt kellene maradniuk életük végéig. Viszont amíg ez nincs így addig marad ez a felállás, de a jó hír az hogy az a kevés kivétel is találhat azért párt magának akik ténylegesen komoly kapcsolatot szeretnének, csak épp jóval nehezebb a dolguk. De gondolom ezt már te is kezded tapasztalni kérdező...
2018. dec. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!