Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csináltatnál tetoválást, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltatnál tetoválást, ha a párod nem szeretné?

Figyelt kérdés
Azt mondja úgy már nem tetszenék neki, de én nagyon szeretnék már.
2018. dec. 17. 14:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

És haleakarod vágatni a hajad és ő azt mondja úgy már nem szeretne,akkor életed végéig szenvednél a hosszúval?

És ha azt mondaná hogy nem tetszik neki a piros szín és olyan ruhában nem tetszenél soha többet nem vennél fel pirosat?

És ha Te szeretnéd a spenótot ő már többet nem tudna rád ugyanúgy nézni, úgyhogy többé nem ennél akkor sem, ha az a kedvenced?

És ha nem tetszene neki a terület, amivel foglalkozol és még mondjuk szereted is, otthagynád, mert ő már úgy nem szeretne?

Remélem, hogy nem.

Ha én tetoválást szeretnék a saját testemre, és ezután ettől már nem tetszenél neki, azonnal megcsináltatnám és keresnék olyat, akinek nem ez a lényeg.

Ha pl. előjön egy hormonbetegséged és hízol 15 kilót? Szülés után rajtad marad egy kis felesleg?

Megőszülsz? Szemüveges leszel?

Ha ennyin múlik, nem kár érte.

2018. dec. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
*tetszenél
2018. dec. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden további nélkül, a saját testem felett én rendelkezem, senki más. Egyébként ő jött már haza utazásból új meglepetés tetoválással, nekem az a minta annyira nem tetszik, de ha ő ettől érzi jól magát, akkor egészségére, felnőtt ember, nem kell tőlem engedélyt kérnie.
2018. dec. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Csináltatnék. De elgondolkoznék ha ilyet mond a párom akkor lehet még sem szeret annyira mint kéne egy kapcsolatban.
2018. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Persze, magamnak csináltatom, nem neki.
2018. dec. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%

Emberek. Figyeljetek már oda. Nem azt mondta a párja, hogy akkor nem fogja szeretni, hanem azt, hogy nem tetszene neki úgy.

Ilyen alapon az egész visszafordítható. Ha a páromat hidegen hagyja, hogy nekem ő tetszik-e vagy sem/nem akar nekem tetszeni, akkor vajon ő szeret-e engem.

Nem tudjuk mit és milyen apropóból tetováltatnál mondjuk.

32/f

2018. dec. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem
2018. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
24%
Ha szeretné, ha nem, én semmiképp sem csináltatnék.
2018. dec. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondja úgy már nem tetszenék neki"


Nekem a párom akkor is tetszene ha szakállat növesztene, meg akkor is ha elkezdene borotválkozni.

Akkor is, ha fülbevalója lenne ( nem feltétlenül tetszene maga a fülbevaló, de a párom akkor is tetszene, ha lenne neki).

Szóval ha tetszem neki és szeret, akkor olyan mindegy kellene lennie neki, hogy van-e rajtam tetoválás, vagy nincs.

szóval én tuti megcsináltatnám, ha én szeretnék, és ha emiatt már ne tetszenék neki, hát nagyon sajnálnám :D

2018. dec. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Ha elvonatkoztatunk attól, hogy a férfiak zöme igenis vizuális beállítottságú, akkor természetesen igazad van abban, amit felvázoltál.

32/f

2018. dec. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!