Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti tartotattok ilyentől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tartotattok ilyentől?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttem össze egy barátommal. Nála fogok tölteni 2 éjszakát egymás után (muszáj valahova mennem, felajánlotta hogy ne hotelbe, hanem akkor hozzá menjek) de szexet még nem akarok, ezt tudja és tudomásul vette, elfogadta.

Ti nem félnétek a helyembe, hogy mi van ha ő éjjel mégis kezdeményezni akarna míg én alszok? Vagy túlsok filmet nézek?

Megbízók benne, 4évi barátságból lett ez a kapcsolat, de most hirtelen eszembe jutott ez.


(Fog.gátlót nem szedhetek, így ha akciózni akarna gumit kellene használni, de nem hiszem hogy éjjel azzal szöszmötölne)


Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat.

-L22



2018. dec. 19. 17:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Most komolyan attól félsz hogy éjszaka megerőszakol?

Ha ennyire nem bízol benne minek vagy vele?

2018. dec. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Nyilván kezdeményezni fog, te pedig bele fogsz menni. Vigyél magaddal óvszert. Jó szórakozást!
2018. dec. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem bízol benne 4 év barátság után, ne aludj ott, és gondold át, hogy mit akarsz tőle.
2018. dec. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Aludtam már nála, de akkor csak barátság volt.

Eddig nem tartottam, most valahogy eszembejutott, ilyen történetet mesélt ma a kollégám.

És amúgy az életem rábíznám, ahogy leírtam éreztem mennyire lehetetlen, de túl parázok mindent és a ma hallott sztori miatt gondolom most ezen kezdtem el parázni. Amúgy kb 3 hét mulva alszok ott, addig még lenyugszom.

2018. dec. 19. 17:28
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem fog nyomulni, ha mégis, visszaitasítod ha úgy tartja kedved.
2018. dec. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

Persze minden nap megerőszakoljuk a barátunkat, mert szeretünk érte börtönbe kerülni. Úgy tűnhet, hogy minden oké, meg szabadlábon vagyunk, de mindegyikünk bokáján ott a nyomkövető és várja a nevelőtiszt.

32/f

2018. dec. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hány éves a barátod? Tök alap a szex egy kapcsolatban.

"mi van ha ő éjjel mégis kezdeményezni akarna míg én alszok?" Ez viszont wtf???

2018. dec. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Egy évvel idősebb 23, illetve most lesz 24 (én Febr.-ban leszek 23)
2018. dec. 19. 18:04
 9/15 anonim ***** válasza:
17%

Ha eddig se próbálkozott, akkor most sem fog. Attól mert a barátnője vagy most, ez nem jelent semmit. Ha nagyon olyan lenne, vagy kanos lenne, akkor már megpróbált volna lefeküdni akkor, mikor csak barátként aludtál ott még.

Bár az ilyen dolgokat rühellem, mikor egy csaj csak úgy ott alszik "egy barátjánál".

Ha lenne barátnőm és ilyent csinálna, nem érdekel, hogy volt e valami, vagy nem, de repülne. Mert nekem nem férne bele.

Én sem alszok más lányoknál.

2018. dec. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Költözök és a régi hely elhagyása között és az új lakásba való költözés között 3 nap fog eltelni, a szüleimhez nem tudok menni aludni, mert ott is felfordulás van. Nekem és neki is ez az első kapcsolatunk igy nem volt olyan hogy lett volna valamelyikünknek párja és akkor aludtam volna nála



Köszönöm az eddigi válaszokat.

2018. dec. 19. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!