Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti tartotattok ilyentől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tartotattok ilyentől?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttem össze egy barátommal. Nála fogok tölteni 2 éjszakát egymás után (muszáj valahova mennem, felajánlotta hogy ne hotelbe, hanem akkor hozzá menjek) de szexet még nem akarok, ezt tudja és tudomásul vette, elfogadta.

Ti nem félnétek a helyembe, hogy mi van ha ő éjjel mégis kezdeményezni akarna míg én alszok? Vagy túlsok filmet nézek?

Megbízók benne, 4évi barátságból lett ez a kapcsolat, de most hirtelen eszembe jutott ez.


(Fog.gátlót nem szedhetek, így ha akciózni akarna gumit kellene használni, de nem hiszem hogy éjjel azzal szöszmötölne)


Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat.

-L22



2018. dec. 19. 17:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele előre. Mert lehet mással lenne akkor vagy csalodna stb
2018. dec. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Mármint? Tudja hogy akkor még nem szeretnék aktust. Tudja hogy csak később akarom vele, ezt el is fogadta.


Mostmár megnyugodtam, bizok benne, a kollégám ma elmesélt sztoriját pedig kivertem már félig a fejemből, most azon vagyok hogy teljesen elfelejtsék

2018. dec. 19. 18:39
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi az esküvőnk előtt nem szexeltünk, pedig előtte fél évig együtt éltünk. Ha közös és szilárd az elhatározás, akkor nem fog semmi sem történni.
2018. dec. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 😊
2018. dec. 19. 19:37
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha próbálkozik, és te nem szeretnéd, akkor nemet mondasz. Nem kell túlizgulni.

Gondolom, azért kezdtél vele kapcsolatba, és azért is voltatok előtte évekig barátok, mert annyira azért már megbízol benne, hogy ne gondold róla, hogy egy potenciális erőszaktevő.

2018. dec. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!