Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kivitelezhető az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kivitelezhető az a kapcsolat amiben nem kell irányítanom de engem sem akar irányítani a partner?

Figyelt kérdés
Elég jól irányítok a munkámban, üzletben és abból nap végére kb meg is van az égszséges fejadagom. Ellenben a kapcsolatomban nem szeretek navigálni. Aztán ez szokott olyan félreértést hozni, hogy akkor a partner akar irányítani többnyire. De minek? Olyan sokan kibuknak ezen a szűrőn. Ha férfiként nem dominálom a közös életet az nem azt jelentené, hogy akkor senki sem vezet senkit?
2018. dec. 22. 12:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
32%

9es és hogy beszeled meg ? Az ismert eljárás addig mondod a másiknak hogy ő is mondja hogy jó. Nem őszinte...


Itthon mindent megbeszélünk mire költünk mit csinálunk mik a hosszútávú terveink. Ez úgy közös hogyha én igent mondok mehet ha nemet akkor nem.

Végülis. Megbeszéljük.

2018. dec. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70%
Az irányítás nem parancsolgatást jelent, hanem azt hogy célokat, irányokat adsz egy kapcsolatnak. Valakinek ezt meg kell tennie, és mindketten jobban járok, ha ezt a férfi teszi meg és nem a nő. Különben csak elvagytok a langyos vízben, vagy a nő fog "követelőzni".
2018. dec. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem ezt az irányítást. Szerintem ez egy fake probléma. Felnőtt embereket nem kell irányítani.
2018. dec. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
64%

#12 nekem ne adjon a férfi célokat , irányokat megy az nekem is

Nem akarom hogy ezeket a férfi szabja meg

Akkor inkább maradok egyedül és úgy alakitom az életem ahogy nekem jó nem a férfi irányítása vezetése alatt.

2018. dec. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!