Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen buktatói vannak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen buktatói vannak, ha közösen vesztek házat? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Lehet furin hangzik, de én már nem mai csirke vagyok és nen hiszek a tündérmesékben...

3 éve vagyunk együtt, albiban lakunk, van egy 1 éves kislanyunk.

Gondolkoztunk rajta hogy veszünk házat hitelre. Viszont nem a legjobb a kapcsolatunk. Nem vagyok biztos benne, hogy 25 év mulva is együtt leszünk. Ha mégis beleugrunk házvásárlásba, es esetleg szétmegyünk, akkor mi a teendő?

Hogyan oldanánk meg a hitelt?


2018. dec. 22. 22:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
62%

Szar kapcsolatba gyereket szülni meg házat venni? Mit szívtál, mond...

Ja, tudom, mikor a gyerek született minden tökéletes volt. Igaz, az már rég volt. Ja nem.

2018. dec. 23. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem keressetek fel egy ügyvédet, és mindenben segíteni fog. Jobb, mint itt ötletelni.
2018. dec. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!