Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy megtörjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megtörjem a férfiakkal a beteljesületlen kapcsolódásokat? 33 N

Figyelt kérdés

Most ott tartok, hogy végkimerülésig elfogytak az energiáim és a hitem a párkapcsolatban.

Bezárult a kör.

Tudományosan ki tudom elemezni, hogy mik állnak a háttérben, mik az okok amiért valós síkon nem teljesültek be a kapcsolataim. Sokat foglalkoztam személyiségfejlesztéssel, körüljártam visszavezetve generációkra(szüleim, nagyszülők)..15 év alatt.


Szüleim alacsonyabb érzelmi szinten tudtak szeretni, aláztak, kritizáltak..bizalom és biztonságérzet nem alakult ki megfelelően..röviden ennyi.

De a fájdalmaktól, szenvedésektől nem ment meg egyáltalán sajnos a rálátás az okokra..


1.Gimis szerelmem. Voltak érzéseim irányába, neki is bejöttem mint kiderült. Értékrend eléggé más volt..nem lett belőle semmi végül. Elégettem magamban az érzéseimet.Rossz volt.

2. Többgyerekes férfi válófélben szeretőkkel. Valahogy hatott rám, szenvedély alakult ki irányába, de emberileg nem tudtam elfogadni. Nagyon meg akart kapni, de jó döntés volt, hogy kibírtam és nem jöttem vele össze. Nem volt kedvem beállni a sorba. Az egy más kérdés miért hatott rám ennyire, erről nem tehettem, csak nehéz volt...

3. Egy srác akit nagyon közel éreztem magamhoz lelkileg, akkoriban megszerettem ..de lecsúszott és drogozott is ..el kellett küldenem..nehezebb volt elküldeni mint nem..

Elfogytam már ekkorra teljesen lelkileg energetikailag..

4.Egy férfi aki nagyon félt az elköteleződéstől, szeretettől intimitástól..de egy értékes valaki, igényes, jópasi...éreztem iránta többet és vonzott is..

én is hasonlóktól féltem..így oldottunk egymáson..de eltűnt hónapokra aztán megjelent..most is rámírt egyébként fél év után..

5.Legmélyebb lelki kapcsolódásom, és a vonzalom is nagyon erős volt. Erősebb mint az előző férfinál, férfiasabb jelenség.

A múlt tapasztalásai miatt már féltem tőle mert éreztem hogy hatással van rám érzelmileg is már az elején.

Elején hívott egy-két helyre, de menekültem tőle, mert nem tudtam már hova tenni először így hogy korábban volt olyan szenvedély az életemben aki csak gerjedelem és szexuális vonzalom volt és emberileg meg egy 0. Meg ő is inkább testileg közelített..Nehéz leírni, hogy mi zajlott..a végén 2 nővel összejött..kimondhatatlanul fájt..


Szóval nem tudom hogyan tovább.Lemerültem és nem sok esélyt látok párkapcsolatra ilyen előélettel.

Szakember kéne..de nehéz jó pszichológust találni. Voltam annak idején egy párnál, barátnőim is..ált. ítélkeztek és nem tudtak olyan szinten segíteni..tisztelet a kivételnek..


Csak szexre is gondoltam, de rá kell jönnöm újból és újból, hogy nem való nekem, mert zavarna ha akivel lefekszem mással is összejönne..illetve vannak szintek, és ha csak egészségügyi szex van az soha nem lehet olyan jó mintha nem csak ürítés..szerintem, de lehet tévedek..

nem éreztem erre késztetést.


mi lehet a megoldás?


2018. dec. 26. 19:30
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
18 mit csináljak ha hatással vannak rám férfiak?nem tehetek róla..zsigereim becsapnak
2018. dec. 26. 20:23
 22/36 anonim ***** válasza:
65%
sport, onkenteskedes, alkotas, az agyalasra forditott ido maximalis kihasznalasa.
2018. dec. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
61%
Van egy olyan érzésem, hogy a kérdező egy bombanő és minden férfi dugni akarja. Vagy csak bombanőnek képzeli magát?! Mindenesetre az önbizalma se a béka segge alatt van szerintem.
2018. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
72%
Kamu a kérdés.
2018. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

egyébként abba gondoltam bele most itt ebben a beszélgetésben veletek..

Hogy 18 évesen annak idején egyetlen vágyam volt, hogy szerethessek egy férfit és hogy ő viszontszeressen.

Emiatt lett ez így túlbonyolítva..mert ez nem valósulhatott meg..egészséges természetes vággyal indultam ahol az intimitás az érzelmek és egymás tisztelete stb egy komoly kapcsolatban jelen vannak..

csak eltorzult már az egész a testi vágyak, elfojtások miatt..férfiak akik lelkileg bántottak - félelmek alakultak ki. ..

2018. dec. 26. 20:42
 26/36 anonim ***** válasza:

Istenem, ebben a kérdésben, ahogy feltetted benne van minden. Jó úton jársz. Arra már rájöttél, h mindig rosszul "választottál", a beteljesületlen meg azért maradt, mert okos vagy, a belső intuíciód/intelligenciád megvédett. Egyik sem lett volna jó. A választásaid voltak rosszak, arra választ a 4-es kommentben, főleg az első mondataiban kaptál. Javaslom olvasd el egy párszor!

A gyermekkorod, a szüleid nem megfelelő szeretet kinyilvánítása miatt öntudatlan azok a férfiak vonzanak, ahol ugyanazokat a felszínes, szeretet/bizalom hiányos érzelmeket élhetnéd át. Ezen kell változtatnod! Átírni a történeted. Elhinned, szeretned önmagad, hogy igenis jár az igazi szeretet, szerelem.

Nem lesz könnyű, de az irányt már tudod. Jó munkát és sikeres pártalálást kívánok!

2018. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Gyerek van?
2018. dec. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

26 Köszönöm a válaszod

Visszaolvasom a 4est:)

2018. dec. 26. 21:49
 29/36 mikeXxX ***** válasza:
0%
Sosem fogom azt megérteni miért kell valakit elemezgetni és így nézni egy kapcsolatot te soha sem leszel boldog a saját életed cseszed csak el !39f
2018. dec. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 Rockarc ***** válasza:

En is azt gondolom, hogy bar az osztoneid a szakadek fele vittek tobbszor is, eleg furcsa vilagban elunk manapsag, nem csoda, hogy neha zavar van az eroben, de vegul megse zuhantal bele. Ugyanezek az osztonok vilagosan figyelmeztettek, amikor tiszta lett a szituacio. En nem latok itt akkora problemat.


Azt szoktam mondani, hogy a jaratlan utaknal konnyen lehet zsakuca. Igy nincs mas dolog, csak fel kene porgetni a dolgot, hogy minel gyorsabban deruljon ki, hogy az ut vegen az van-e, amit vartal, vagy pedig gyorsan vissza es keresni egy masikat. Errol szol a parkereses. Bizz az osztoneidben, azok is fejlodnek, egyre jobb lesz.


Mindig sajt peldakat szoktam irni, kezzelfoghatoabbaknak erzem. En egy sima panelgyerek voltam, mindig hatalmas tarsasaggal vonultunk mindenfele. Raadasul nem csak egy ilyen tarsasagom volt, rengeteg embert ismertem meg, onkentelenul is latja az ember a kulonbozo dolgok es emberek kozott az osszefuggeseket. Ugy gondolom nagyon jo emberismero lettem, fel perc alatt el tudom donteni a tok ismeretlen emberrol, hogy szimpatikus-e, vagy sem, ennyi pedig epp eleg, nem kell "elemezni" oket, majd kesobb ugyis kiderul, hogy mi volt az, amit tudat alatt eszrevettem.


33 evesen sincs veszve semmi. Keresd ertelmes emberek tarsasagat, akik nem tomondatokban beszelnek, nem manipulalni akarnak, csak siman dumalni. Ok hamarabb fel tudnak tolteni, mintha magadat probalnad egy sotet szobaban osszekaparni.


42F

2018. dec. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!