Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek kapcsolat elején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek kapcsolat elején szükség van a gyakori találkozókra, hogy elkezdjetek kötődni?

Figyelt kérdés
Mondjuk heti 3-4. Vagy ponthogy ritkább talikat preferáltok?

2018. dec. 27. 13:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nekem is a 3-4 találkozás az optimális, de olyanokat is szeretek beiktatni, mint pl közös reggeli munka előtt, vagy egy rövidke ebéd. Ez amolyan középút, ha nem is lehet megszervezni mindig az esti találkozókat.
2018. dec. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
69%

A 3-4-el az elején egyet értek, de ha nem tendálnak a több felé, akkor lehet olyanban gondolkodni, mint pl egy sima együttélés? Teret adni ugyan úgy lehet egymásnak akkor is, ha együtt élnek. Nyilván nem arra gondol senki, hogy 0-24/7-ben egymás szájában vannak.

32/f

2018. dec. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Gyereket pláne nem szeretnek, nem akarok ekkora felelősséget terhet a nyakamba. 🙂
2018. dec. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
87%

Nálam a kötődés szempontjából nem a mennyiség, hanem a mélység, a tartalom számít. Találkozhatunk minden nap, de ha csak felszínes csevegésre futja, akkor hamar megunom és elveszítem az érdeklődésemet. De ha olyan témákat beszélünk át, amiket senki mással, vagy lényeges dologban hasonlítunk egymásra, tehát valamilyen szempontból különleges számomra a lány, akkor már néhány találkozás után olyan erős lesz a kötődés, hogy akár több hét szünet után is fennmarad bennem az érdeklődés és a vonzódás.

Egyébként pedig szeretem és igénylem is az egyedüllétet, nem tudnám elviselni, ha egyfolytában egymás nyakán kellene lógni.

35/F

2018. dec. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
#14 Itt nem arról van szó, hogy sekélyes lenne az ismerettségünk. Nagyon jól megvagyunk, épp ezért vágynék több találkozóra. Ha ő viszont nem, az elbizonytalanít az érzéseiben, szándékaiban és így nem merek bízni benne 100%-ig. Ergo kötődni sem fogok. Szeretek szingli és szabad lenni, én sem vágyok arra, hogy valakivel folyton egymás seggében legyünk, de ha már egyszer valakiért feladom a szingliséget, azt ne csak heti 1-szer lássam, mint a kukást.
2018. dec. 27. 14:18
 16/24 anonim ***** válasza:
Nagyon egyénfüggő. Nekem bőven elég a heti 3-4, mivel szeretek egyedül is lenni magammal törődni, valamint családdal, barátokkal. Valakinek viszont a napi szintű találkára van igénye, viszont ezt célszerű az elején tisztázni kinek mire van igénye, nekem anno ezért lett vége a kapcsolatomnak mert nem találkoztak az igényeink, sokáig tűrtem, aztán már egy idő után úgy éreztem megfulladok, így szakítottam.
2018. dec. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
84%
#15, Ebből csak annyit lehet látni, hogy nagyon különböznek az igényeitek. Lehet, hogy neki ez pont megfelel, de az is lehet, hogy nem gondolja komolyan a kapcsolatot. Beszélgessetek erről, jó lenne tudni az ő álláspontját is.
2018. dec. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Mivel van életem is, és elfoglaltságaim, munka, sport, háziállat, bevásárlás... ezért kifejezetten taszít, ha valaki nagyon gyakran akar találkozni. A kötődés nekem nem függ össze a találkozások számával.
2018. dec. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálam heti 2 már oké, de ha több, az sem gond. Mondjuk minden nap kezdődő kapcsolatban már túl sok lenne, az is igaz.
2018. dec. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nekem a heti 2-3 az ideális az elején, sokkal izgatottabb vagyok olyankor.
2018. dec. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!