Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján ti el tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján ti el tudnátok dönteni, hogy vajon mi lehet a szándéka ennek a srácnak?

Figyelt kérdés

Én képtelen vagyok kiigazodni rajta. Ritkán van alkalmunk találkozni (akkor is munka miatt), és ha valamiért mégsem tudok menni, keres, hogy hol vagyok. Időnként kérdi, hogy mikor megyek arra megint. Munkán kívül eddig 1x találkoztunk, jóléreztük magunkat, de nem volt jele annak, hogy ebből több is lehetne.

Mindketten csendesebbek vagyunk, de én elég gyakran igyekeztem a tudtára adni, hogy szívesen töltöm vele az időm, kedvelem őt, stb. Vette is a lapot. Néha nagyon is beszélni akar velem, állandóan feldob valami témát, máskor meg alig váltunk 2 szót, és nem miattam. (Minden nap beszélünk, változó, hogy ki ír először. Nekem volt szokásom gyakran írni, amire általában egy smiley volt a válasza, amit meguntam.) Azt gondoltam, el is felejtette, hogy terveztünk megint valami közös programot, de ma rákérdezett, hogy mikor érek rá. (Nem randi, az előző sem az volt, teljesen másak a körülmények.)


A barátaim véleménye vegyes, tehát fogalmam sincs, hogy ez alapján mire kéne számítanom. Nem tudom, hogyan viszonyuljak hozzá, mert alapvetően nekem is nehéz megnyílnom, így meg pláne.


2018. dec. 27. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
😊
2018. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zzzz90 ***** válasza:
47%
¯‍\‍_‍(‍ツ‍)‍_‍/‍¯
2018. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sajnos ilyenkor mindig a legvégéről indulok el. Lehet, hogy impotens, lehet, hogy hermafrodita, lehet, hogy van valami más egyéb betegsége ami miatt inog, lehet, hogy félénk, lehet, hogy biszexuális, lehet, hogy perverz, lehet, hogy mentálisan van valami baja, lehet, hogy hangulatember, lehet, hogy szűz és még sorolhatnám.


Ezt már régen megtanultam épp ezért túl sok időt nem is szánok ilyen illegő billegő dolgokra, az egyenes és célratörő kifejezésmódban hiszek, neked is ezt tanácsolom.

2018. dec. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Rockarc ***** válasza:

En egyebkent csodalom azokat a noket, akik az ilyen mulyakra varnak epekedve. Nem te vagy az elso, es nem is az utolso. Ket dolgot tehetsz, varod, amig "kitombolja" magat a smile-kal, es utana minden batorsagat osszeszedve egy 3in1 kaveport varazsol elo lazan a mellenye zsebebol, de harit minden randira valo celozgatast.


A masik opcio, hogy felkotod a gatyat es elhivod randira. Szerintem barmelyik verzio jon be, mind a ketto gaz. Azert az kemeny, hogy a mikor jossz legkozelebb erre az osszes, amit ki bir preselni magabol. Kerdezz mar vissza, hogy miert kerdezi, hatha kiugrik a nyul a bokorbol. :)


42F

2018. dec. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es: erre az a válasza, hogy csak úgy, szóval nem jutottam előrébb (sajnos)
2019. jan. 2. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!