Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párok, hogy telt a karácsonyot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok, hogy telt a karácsonyotok? Nektek is ilyen hamar elillant?

Figyelt kérdés

24-én én még dolgoztam, de előtte nap sikerült sütnöm főznöm ami kellett, persze kivoltam már fáradva...

Aztán munka után hazaestem és készülődtünk már templomba, utána nagyszülőkhöz. Másnap megint templom, nagyszülők, és másodnap párom szülei, nagyszülei és el is ment az ünnep.

Letöltöttem egy csomó filmet, hát három nap alatt kettőre volt időnk. Pedig azt hittem legalább ilyenkor letudunk ülni nyugodtan és lelki békét lelünk :)) ezzel ellentétben olyan hamar eltelt, hogy ma reggel már azt vettem észre, hogy kezdődnek a szürke hétköznapok újra.

Miért van ez igy? Mit rontok el? Emlékszek régen sokkal tartalmasabb és hosszabbnak tünt az egész. Munkahely az oka?(első karácsony mióta dolgozok)

Nektek hogy telt? 22n


2018. dec. 28. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:

24-dikén kettesben: társasoztunk, ilyesmi.

25-26-27 rokonok :)


Tavaly én is dolgoztam 24-dikén. Sz*r volt. :(

2018. dec. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

24-én délben átmentünk párom nagyszüleihez egy "családi" ebédre, 4-re már otthon is voltunk. A többi időt kettesben töltöttük.


Te nyugodtan spórolhattál volna időt, ha elhagyod az olyan hülyeségeket mint a templomba járás. Biztosan elment vele 4 órád (de inkább több), amit értelmes dologra is fordíthattál volna

2018. dec. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%

Várj, mindjárt megkapod, miért vagy cseléd, hogy sütöttél, főztél.

Ahelyett, hogy itt gyk-ztál volna egész nap, és örök szinglilétre nevelnéd a többi nőt.

2018. dec. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Jól telt.

A párom 24-én 6 órát dolgozott.

25-én 12 órát dolgozott.

26-án újabb 12 órát. Igazi karácsonyi hangulat volt.

Jól elvoltam egyedül itthon.


Régebben?? Neked téli szüneted volt, természetes, hogy hosszabb, tartalmasabb volt, mint annak aki dolgozni jár.

2018. dec. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

24 - reggelig dolgoztam, nem sütöttem, nem főztem, lebetegedtem, alig aludtam, este borzasztó tömegközlekedéssel a párom apjáékhoz kényszervacsora, kényszerajándékozás, 25 - reggel anyukáék ajándéka, este nálam egy film (Predátor!), majd vissza páromékhoz, 26 - reggel maradék ajándék, este meló. Örülök, hogy véget ért, mert csak a rosszullét és egy csomó vacak maradt belőle. Ja, meg fogytam 3 kilót! Ha valaha lesz családom és gyerekeim, szeretnék rendesen ünnepelni...


21/L

2018. dec. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem végtelen hosszúságúnak tűnt. Már szombaton leutaztunk vidékre az én családomhoz (300 km, ritkán látogatjuk őket), vasárnap anyukámat meg tesómat felhoztuk Budapestre, egy estét nálunk töltöttek, másnap, 24-én mentünk anyósomhoz (nagyon szomorú, anyósom is özvegy, anyukám is özvegy, testvéremnek sincs senkije, szóval nem volt szívünk bárkit is egyedül hagyni), 25-én meg mentünk a férjem nagyobb családjához, és végre 25-én éjjel értünk haza úgy, hogy végre csak kettesben voltunk. 26-a maga volt a megváltás, aztán én tegnap meg ma is dolgozom (szerencsére csak itthonról, de akkor is), szóval nem sok időm maradt kipihenni magam. Nekem ez nagyon megterhelő volt, anyámmal nincs jó viszonyom, általában 1-2 óra után nekem már elég is a nagy találkozás, idegesíteni kezd, most meg cserébe nálunk aludt, három napig 0-24 összezárva voltunk, tiszta idegroncs lettem a végére. Szóval nekem emiatt végtelen hosszúságúnak érződött. Meg az is, hogy egy percre nem tudtam leülni, kettesben összebújni a férjemmel, aki pedig a legközelebbi családtagom most már, és legszívesebben csak vele töltöttem volna az ünnepeket, legfeljebb egy-egy vacsora/ebéd erejéig menni a rokonsághoz, nem 4 napon keresztül folyamatosan velük lenni, egy percnyi pihenő nélkül. Borzalmas volt. Már csak abban reménykedek, hogy jövő karácsonyra kisbabánk lesz, mert akkor rá hivatkozva ki nem teszem a lábam a lakásból :D


Szóval, nekünk tök xar volt. De a karácsony ezzel jár. Le kell mondani a naiv elméletekről, hogy pihentető és megnyugtató, lelki béke meg satöbbi. Ez a kötelező családlátogatások és zabálások időszaka (ez utóbbi mondjuk tetszik, de a többi...). Nyilván régen, amíg gyerek vagy, amíg a karácsony tényleg csak az élvezetről meg az ünneplésről, téli szünetről szól, akkor sokkal jobbnak éled meg, pihentetőbb is és úgy gondolod, hogy sose lesz vége. Így viszont, hogy én még pl dolgozom is a két ünnep között, hát drasztikusan lecsökkent az időtartama ahhoz képest, amilyen anno volt (akár csak az egyetemen is, pedig mindig ilyenkor rontották el az élményt a vizsgákkal).

2018. dec. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nyilván most nem volt annyi időm mint régen, de maga a hangulat és az érzés sem volt meg... amit hiányolok kicsit.

Templomba anyukám nyomására mentem... szenteste szerettem volna, mert van előadás ami kicsit megadja a hangulatot, első napján meg anyukám kitört volna, ha nem megyünk el. Amúgy mi is állandóan veszekedünk, semmi se jó neki, ezért is inkább nagyszülőkhöz menekültünk és keveset voltunk otthon, igy nem volt valami nyugodalmas.

Csak arra gondoltam, hogy ha külön család leszünk, mennyi mindent másképp fogok csinálni...

2018. dec. 28. 10:50
 8/10 anonim ***** válasza:

Én már 24-én reggel számoltam vissza az órákat, hogy mennyi van még, amíg eltelik ez az egész karácsonyi bohóckodás.

Nem szeretem ezt az ünnepet, így nekem egy merő kín, hogy menni kell helyekre jópofizni. Pedig csak a párom anyukájához mentünk, és összesén 3-án voltunk, de bele pusztultam abba a 4 órába is.


25-én otthon lehettem a kutyusaimmal, 26-án meg már mentem besegíteni az ismerősöm lovardájába és ott voltam reggel 7-től este 10-ig az internet nélküli buta telefonommal.


Tegnap meg sportos napot tartottunk a párommal, az mind a kettőnk lelkének kellett.

2018. dec. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem viszonylag jol telik, sporoltam az eves szabadsaggal, igy dec 23-jan 4 közt szabin vagyok vegig.
2018. dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon jól telt, 24.-én délelőtt dolgoztam, de kaptam szaloncukrot, és mikor hazaértem, csináltam díszt a fára, ami még dobott a hangulaton, gyönyörű lett a fa. Főztem kettőnknek, elpakoltunk, ettünk, ajándékoztunk, majd filmeztünk itthon. Másnap szintén pihentünk, este pedig családoztunk, fondüt ettünk és játszottunk, az is jó volt. Másnap már végképp semmit nem csináltunk, sétáltunk, áztunk a jakuzziban :) Remélem meg is marad a hangulat.

Szilveszterkor itthon leszünk, tömjük majd a majmot :D

Szerintem azért van így, mert nincs az a nagy készülődés, mi nem visszük túlzásba, nem sütöttem sütit, "csak" halászlé volt, sült hal, sült krumpli és francia sali. Egy kis fát vettünk, fél óra alatt elkészültünk vele. Takarítani meg amúgy is kell :D Nincs stressz, nyomás, gyerekeknek csillivilli.

2018. dec. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!