Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy nem érdeklem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy nem érdeklem mégis mindig reménykedem. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Sikerült elkövetnem azt a hibát, hogy belezúgtam egy közvetlen munkatársamba. Egy ideig azt hittem, hogy viszonozza, de most már ideje lenne elfogadnom, hogy ez egyáltalán nincs így. Annyiszor elhatároztam már magam, hogy nem fog érdekelni és tovább lépek, nem foglalkozok vele, stb. Ez kb. ki is tart addig, amíg be nem érek a munkahelyemre és nem hallom meg a hangját. Onnantól végem van. Egésznap csak rá tudok gondolni és próbálok minél több időt a közelében tölteni. Ha nem dolgozunk és rám ír messengeren folyton mosolygok és annyira tudok örülni neki, hogy otthon is eszébe jutottam, mint egy buta kis tini. Tudom, hogy ennek nem lesz jó vége mivel a legkevésbé sem érdeklem, sajnos neki egy másik kolleganő dobogtatja meg úgy a szivét, mint ő az enyémet, de akárhogy próbálom nem tudom irányítani az érzéseimet. Már ott tartok, hogy a felmondáson gondolkozok, de egyrészt borzasztóan hiányozna, másrészt imádom a munkámat és anyagilag is kiemelkedően kedvező hely. Aki volt már hasonló helyzetben hogyan oldotta meg? Van más megoldás, minthogy abszolút megszüntetem vele a kapcsolatot és feláldozom a minden szempontból jó munkahelyemet?
2018. dec. 28. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Váltottam egy ilyen miatt, és nem bántam meg.

Amikor már a munkám rovására ment, illetve mások számára is teljesen nyilvánvaló volt (sírógörcsök munkaidőben, stb.), akkor egyértelmű volt, hogy ezt kell tennem. Életem egyik legjobb döntése volt.

2018. dec. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem adnék fel jó munkahelyet egy ilyen miatt. Tudatosan azon lennék, hogy lezárjam, túl lépjek rajta. Nyitnék más felé stb. Nagyon gondold át, ezt a lépést
2018. dec. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Ne hagyd magad, hódítsd meg!

Ha a legkevésbé sem érdekelnéd, akkor nem írna rád messengeren és kerülne, mint a pestist! Szerintem csak te könyveled el eleve esélytelenként az egészet.

2018. dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A jó munkahelyeket meg kell becsülni, főleg ebben a sz..ros országban. Az ilyen szituknak talán az a titka, hogy módot találj arra, hogy a lehető legkevesebbszer kontaktálj az illetővel.

Ha lehet, ülj el máshova, figyeld ki, mikor, merre lézeng a cégen belül és kerüld azokat a helyeket.

Ez lehet első hallásra hülyeségnek hangzik, de ha ezt sikerül pár hónapig nyomatnod, akkor már lelkileg lenyugszol annyira, hogy nem lesz olyan impulzív, ha bele belebotlasz, ja, illetve a legfontosabb, éld az életedet és keríts egy kapcsolatot magadnak.

2018. dec. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

#4

Ebben a sz..ros országban (melyik ország nem sz..ros mostanában szerinted?) olyan munkaerőhiány van, hogy kőműves segédmunkástól villamosmérnökig lasszóval kell fogni a munkaerőt mindenhova. Tehát a jelenlegi helyzetben, főleg, ha magasan képzett az illető (abból, hogy jól fizetett munkája van, erre merek következtetni), senkinek nem lehet gond másik munkahelyet találni, ha nyomós oka van rá.

Talán nem gondolnád, de az egyik leggyakoribb ok, ami miatt emberek munkahelyet váltanak, az ilyen szívügyek.

2018. dec. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

A szívügy érhető, ha már össze is jönnek és aztán csúnya vége lesz, de ilyen ábrándozások miatt botorságnak tartom a munkahely váltást.


Ja, van munkaerőhiány, de egy új munkahely is nyűg, nem biztos, hogy jó, beválik, jófejek-e az emberek, lehet ez a kérdés egy 10. indok munkahely-váltásra, de csak emiatt, pfff...

2018. dec. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#3 Sokáig én is pont ezzel áltattam magam, hogy azért keres a szabadnapjainkon is, mert ő is érdeklődik irántam. Aztán be kellett magamnak vallanom, hogy csak és kizárólag a közös hobbink és munkahelyi dolgok miatt ír. Sajnos más témánk nem is nagyon van.

Köszönöm a válaszokat! Mindenki olyat írt, amiben szerintem is van igazság. Szörnyen érezném magam, ha a fel kellene adnom a munkámat és mást kellene keresnem, de nem kínozhatom magam hosszútávon a közelségével.

2018. dec. 28. 22:44
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Ruházd fel rossz tulajdonságokkal magadban, nálam működik.
2018. dec. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%

7


És te kerested őt elégszer? Elhívtad valahová? Találkozni a munkahelyen kívül? Lehet csak nem mer lépni, vagy ő is azt gondolja rólad, hogy nem érdekled. Hidd el, a férfiak nem írnak "csak úgy". A munkahely és a közös hobbi meg jó ürügy arra, hogy keressen téged.

Ne legyél bátortalan, járj a végére, hogy van-e ebben valami vagy sem! Ezeket egyébként nőként írom neked.

2018. dec. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem régen annyira tetszett az egyik kollégám, hogy amikor tudtam vagyis láttam, hogy az épületen belül van, nem tudtam nyugodt maradni. Állandóan ideges voltam, féltem, hogy váratlanul mikor futok össze vele, ilyenkor teljesen leblokkoltam :D De szép is volt, kár, hogy vége.

Kérdező nekünk elváltak útjaink, így nekem könyebb volt őt elengednem.Nem voltunk kapcsolatban sem,csak munkakapcsolatban, bár én többnek is örültem volna. :D

2018. dec. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!