Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi lehet, miért vonz ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi lehet, miért vonz ez a személy?

Figyelt kérdés

itt az előzmény:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__9..

Szerintetek egy kuncsaft vagyok neki a sok közül és így próbál manipulálni, ezzel még több bevételre szert tenni? Vagy más is lehet?


Azóta többször felkerestem, és valami megfogott benne. Szolgáltatások amiket nyújt arra teljesen másodlagosan tekintek. Nagyon sokat mesélt magáról, nem túl pozitív dolgok is szóba kerültek a jelennel és a múlttal kapcsolatban is.(Amit egy idegennek nem szívesen tálalunk ki.) Mellette jó humora van, ambiciózus. Rólam is érdeklődik, illetve mikor nem mentem hozzá egy nap, akkor sms-be érdeklődött a hogylétem felől.


Azt nem tudom, hogy mi fogott meg benne, sajnálat, vagy valami hirtelen fellángolás lehet, mert nők terén nem vagyok túl szerencsés, meg ilyen szolgáltatásokat se vettem még igénybe. Illetve ő mit gondolhat rólam, így hozzátok fordulok, hátha valakinek volt már hasonló esete.


2018. dec. 29. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy kocsmaban miert "szerelmes" az osszes pasi a csaposnobe?

Mert egyedul erzik magukat, es ott van egy no aki rajuk figyel es nem kovetel semmit cserebe( a pia aran kivul)


Hollywoodban elofordul, hogy ebbol szerelem lesz, de en cinikus vagyok, ha viszonozza, akkor tuti vmi erdek van mogotte, "te a kiutnak tunsz"


vagy csak nagyon okos es tudja nagyon jol, hogy mivel lehet a ferfiakat megbolonditani.

2018. dec. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igy kell visszatérő kuncsaftokat gyártani, biztos 100 férfinak öntötte már ki a szívét, 20000es órabérrel vállalható.
2018. dec. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

1-es te olyan marhaságot írtál, hogy a pofám leszakad. Látszik halvány lila fingod sincs sem az általad vázolt szituációról, sem arról a helyzetről ami a kérdező és a masszőr között van.

Valószínűleg csak egy trükk, de nem biztos. Ha még új a szakmában, nagyobb eséllyel őszinte tőle. Ha szimpátiát mutat mások felé, azt sokszor viszonozzák.

Ha tovább részletezed, biztos jobban tudunk válaszolni.

2018. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk. Kérdezd meg tőle!
2018. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért tűnt kevébé szokványosnak a beszélgetés, mert magányos vagy. Azért motoszkál még mindig a fejedben, mert egyedül vagy. Aki ilyen munkát végez annak teljesen máshol vannak a küszöbszintek. Mindemellett pedig szeret beszélgetni, hol magáról, hol másról. Különben nem tudna ilyesmit végezni. Neked a negatív dolgait mondja, ha én mennék mást mondana, egy harmadiknak meg megint mást. Vagy az is lehet, hogy csak mi fogjuk meg belőle azokat a részeket, amikre vevők vagyunk, arra tereljük a beszélgetést és ő ezt érzi. Nem kell ehhez más, csak szenzitivitás és szociabilitás.
2018. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szerintem ez már nem átverés, ennyire nem mennek messzire. Ráadásul ő csak egy alkalmazott egy vállalkozásnál? Milyen erotikus masszázs ez?

Az a baj a konkrét rákérdezéssel, hogy ha elutasít az nagy csalódás lesz, másrészt lehet ő neki is kell még idő.

2018. dec. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!