Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is, aki még a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, aki még a párja nélkül szilveszterezik?

Figyelt kérdés

A szűk barátai körével fog szilveszterezni, és bár igent mondtam rá, nekem elég furcsa, hogy az első szilveszterünket külön töltjük, én egyedül, ő barátokkal. Jól reagáltam rá, de mégis kicsit zavar, hogy miért? Neki ez a szilveszterezés a haverokkal mindig nagyon fontos kérdés volt, mindig velük képzelte el, mikor szóba került. Biztos mehetnék én is, ha elkezdenék hisztizni, hogy hívjatok már meg, de az nem én vagyok, nem mennék/vágyom olyan helyre, ahol nem látnak szívesen.


Ti mit reagáltatok volna a helyemben? Ha más is ebben a cipőben jár, akkor miért töltitek külön és hogy érint ez titeket?



2018. dec. 29. 19:31
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire érthető hogy rosszul esik kicsit de ha tipikusan "fiús" buli lesz és senki nem hívja meg a barátnőjét akkor nem kerítenék nagy feneket neki. Én se hivatnám meg magam a barátnőm lányos bulijaira.
2018. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
#11 Na igen, én is így próbálom felfogni. Hogy nyugalom, ne lássak bele semmi rosszat, csak lesz egy kanbuli és kész :D Csak közben mégis idegesít, hogy ez normális dolog-e? De pontosan így próbálom felfogni, ezért nem csaptam hisztit, csak elfogadtam.
2018. dec. 29. 20:15
 13/30 anonim ***** válasza:
12, és ha kanbuli, akkor mi van? Simán meghívhatnak lányokat is. Mondani azt mond, amit akar.
2018. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Nem, nem hazudna erről.
2018. dec. 29. 20:19
 15/30 anonim ***** válasza:
12%

Egyébként igaza van a 4-esnek tényleg pofátlanság az, amit némelyik művelni mer a nagy szabadságàban a megértő asszony mellett/mögött!

Kérdező pedig általában nyugtatom itt a nőket,de ez esetben azt látom, hogy nem ugyanott vagytok érzelmileg egymás felé vagy a barátok felé. Tehát lehet 5év múlva is a baràtaival fogja tölteni mert ez a prioritás az értékrendjében. Ha pedig nem, akkor Ő nem érez úgy (még) irántad, ahogy fordítva.

2018. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
#10 rendben akkor te vagy a "tipikus túlféltékeny liba mióta az egyik exe megcsalta és azóta minden férfi ugyanolyan neki".
2018. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
95%

Én évek óta (kb. 2011 óta) elutazok és a távol elő barátnőmmel meg a tarsasagaval töltöm a szilvesztert, ugyanis mivel messze él ritkán látjuk egymást, ilyenkor van alkalmunk. Ha épp volt párom, nem volt ebből vita, én ott voltam, ő a saját tarsasagaval.

Bizalom kérdése. Nem kell egyből rosszat feltételezni. Plusz egyeztetni a saját igényeket, a szilveszter is csupán egy átlagos nap az évből. :)

2018. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
#15 Biztosan nagyon szeret, ez nem kérdés, ezt tudom. Pont ezért lepett meg most ez, mert tudom, hogyha nekem lenne választásom, nem tölteném nélküle, ő meg igen.
2018. dec. 29. 20:30
 19/30 anonim ***** válasza:
49%
#16, akkor te mi vagy ha ilyen szavakkal illetsz egy idegen nőt, mi? :D Pont a kurafik szoktak így beszélni. Beindult az önvédelmi mechanizmus, Cicabogár? :)
2018. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
#17 Én is így gondolom, köszi a választ :)
2018. dec. 29. 20:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!