Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is, aki még a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, aki még a párja nélkül szilveszterezik?

Figyelt kérdés

A szűk barátai körével fog szilveszterezni, és bár igent mondtam rá, nekem elég furcsa, hogy az első szilveszterünket külön töltjük, én egyedül, ő barátokkal. Jól reagáltam rá, de mégis kicsit zavar, hogy miért? Neki ez a szilveszterezés a haverokkal mindig nagyon fontos kérdés volt, mindig velük képzelte el, mikor szóba került. Biztos mehetnék én is, ha elkezdenék hisztizni, hogy hívjatok már meg, de az nem én vagyok, nem mennék/vágyom olyan helyre, ahol nem látnak szívesen.


Ti mit reagáltatok volna a helyemben? Ha más is ebben a cipőben jár, akkor miért töltitek külön és hogy érint ez titeket?



2018. dec. 29. 19:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 éve volt egy akkor 3 hónapos kapcsolatom, a szűk baráti körével ünnepelt, de magával vitt. Hozzá kell tegyem, nem éreztem jól magam, ők a régi közös emlékekről társalogtak, én meg ültem mint egy kuka...
2018. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Mi együtt leszünk, de hogy hol, arról gôzöm sincs. Majd eldönti. Tőlem aztán aludhatnánk is, ha nem lenne a khibhaszott petárdázás. Volt hogy külön töltöttük, amikor még nem is volt annyira a parom, illetve volt hogy együtt, amikor még mindig nem volt a párom. Nincs jelentősége.
2018. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
37%
Én az vagyok aki még soha életében nem csalt meg senkit pedig gyakran bulizunk külön a barátnőmmel:))) Olyan szavakkal illetlek amilyennel akarlak:)))
2018. dec. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
86%

Mi is külön töltjük, mert ő az ünnepekre hazautazott a családjához (külföld). Úgy volt, hogy karácsony után én is utána megyek, de elsején nem tudnánk megoldani a hazajövetelem és másodikán már dolgozom, úgyhogy így alakult.

A te helyzeted azért más. Mondjuk, ha tényleg kanbuli és senki más nem viszi a párját, nem feszülnék rá a dologra. Ha a többiek visznek párt, akkor viszont eléggé bántana a dolog.

2018. dec. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
65%

23, hát ha nálad minden fless, akkor nem ilyeneket írkálnál nekem. Neked problémáid vannak öcsém, de nem velem, az egyszer biztos.

Akkor én meg balphasznak foglak hívni, mert megengedhetem magamnak én is.

Kellemes külön bulikát a csajod nélkül! :) Remélem akkor is ilyen boldogan bulizgatsz külön, amikor párokat látsz együtt a szórakozóhelyen IS.

2018. dec. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
85%

4#nek igaza van.

és szintén kb mindent megengedtem meg is lett az eredménye..34f.

Szóval nálam persze mehet külön utakon szrja csak le h egyedül leszek de többet ne jöjjön vissza :)

Hisztizni balhézni ezen nem kell,mert ha ennyire eltérek valakivel akkor nem maradok vele.Alap dolog egy párkapcsolatban h viszem a páromat is..legalább megismerik a barátaim.

2018. dec. 30. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
74%

Én elgondolkodnék a kapcsolat milyenségén, ha neki egy év után nincs igénye rá, hogy együtt szilveszterezzetek. Ha valakit szeretek inkább vagyok vele kettesben, minthogy én bulizzak, ő meg egyedül rohadjon otthon.

Sajnos ha neki nem zsigerbòl jön a vágy, hogy veled köszöntse az új évet, akkor megette a fene az egészet. Ez nem szerelem. Csak időtöltés, idő pazarlás.

2018. dec. 30. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
70%
23, lásd még férfiak is velem értenek egyet. Na most okoskodj! :)
2018. dec. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
#27 hát ebben is van igazság... :( Nem tudom.
2018. dec. 30. 10:38
 30/30 anonim ***** válasza:

Ha nálad minden "fless" lenne akkor nem írogatnál hajnal 2kor egy tökidegennek ilyen mérggel. Képzeld nem talált nem szórakozóhelyre megyünk de ha oda is mennénk nem igazán hatna meg képzeld láttam már párokat együtt:)) Konkrétan elég boldog az életem most de köszönöm az aggodalmat. Lesz@rom hogy hívsz már az elejétől fogva, bármit mondasz nem változat a tényen hogy egy féltékeny pulyka vagy aki rajtam tölti ki a frusztrációját és olyan szánalmas hogy ennyire személyesen vesz bármit is az interneten. Úgy tűnik igazán sikerült beletenyerelnem az érzékeny pontodba.

Miután még te kezelted le állati szintre az ÖSSZES férfit egy ilyen szöveggel hogy "ha túl nagy szabadságot kaptok, akkor már pofátlanul bármit megengedtek magatoknak", még neked van pofád benyögni ilyeneket hogy milyen szavakkal illetlek:D Pedig én nem néztem le az összes nőt ahogy te teszed a férfiakkal. Iszonyú szánalmas ahogy azt hiszed hogy majd megérint hogy engem minek hív valaki az interneten:D Szerintem ne égesd magad tovább.

Ja és megsúgom neked előre hogy egyetlen normális férfi sem fog hosszútávon elviselni egy ilyen féltékenykedő tyúkot. Sok sikert a boldogtalan és magányos életedhez:))

2018. dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!