Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan küzdhetném le ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhetném le ezt a gátlásosságot?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve együtt vagyok a párommal, de néha annyira gátlásos vagyok, hogy még enni sem merek. Például most is már 10 óra és nem merek kimenni a szobájából és turkálni kaja után a hűtőjükben, mert az milyen már, megmondják, hogy éhenkórász vagyok...hogy lehetne ezt leküzdeni? Volt valakivel ilyen már?
2019. jan. 1. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez csak nagyfokú önbizalomhiány?


Esetleg szociális fóbia?


Jéne tudni, hogy mi ez... jó lenne a pároddal együtt elmenni szakemberhez, pszichológushoz az ügyben. Ő tudna segíteni igazán.

2019. jan. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Milyen a családja? Mert pl a legutóbbi exem szüleivel olyan volt a kapcsolatom mintha az én szüleim is lettek volna. Az elején még nyilván szegyellosebb voltam, de mikor megszunt a gátlás akkor már nem volt semmi gond. Simán kiszolgaltam magam vagy épp fogtam magam és elmosogattam.


Korábbi kapcsolataimban viszont nem volt ehhez hasonló.

2019. jan. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!