Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem jár nagyon sehova az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem jár nagyon sehova az hol keressen nőt?

Figyelt kérdés
Aki nem bulizós és nincs sok barátja.
2019. jan. 2. 11:22
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
23%

Az ilyenek a mai világban páriák.


Nehéz élet az ilyen. De ha még el is mennél, kinéznének onnan kb. annyira illenél oda, mint teknővájó cigány az Operaházba.


Én is ebben vagyok :)



Hurrá! :) :)

2019. jan. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
44%
Annak muszáj lesz... ha nem is bulizni, de ismerősöket szereznie, az rajtuk keresztül is új embereket megismerni, új (lehetőleg társas) hobbikba kezdeni, munkahelyen cseverészni, képzésre beiratkozni, rokonoktól segítséget kérni...
2019. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
13%

Az előttem szóló felhasználóra ne hallgass! Mindenhova odaírja a b..romságait.


Kérdező, neten, tanfolyamokon, egyébként bárhol lehet. De ha egy kicsit kimozdulnál, akkor növelnéd az esélyeidet! :)

2019. jan. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
74%
ui: az első válaszolóra értettem, amit írtam
2019. jan. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
43%

#3


Kár, hogycsak papíron lehet "ilyen helyen is", a valóságban nem. Kapásból szinte mindenki kapcsolatban lesz akivel találkozik az ember ilyen helyen (nem csak kamu-bemondás, hanem ténylegesen) és ha mégis akkor is csak akkor, ha menő hobbijaid vannak, vicces vagy ÁLLANDÓ JELLEGGEL és közepesen jómódú.

2019. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
35%

"Kár, hogycsak papíron lehet "ilyen helyen is", a valóságban nem."


Próbáltad már? Hány és milyen tanfolyamon, rendezvényen vettél részt, ahol próbálkoztál? Fesztiválokra elmentél már?

2019. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Akkor csak a net marad. Amivel kb semmire nem jutok:(
2019. jan. 2. 11:41
 8/44 anonim ***** válasza:
70%
#6: Szerinted aki nem jár fesztiválokra, bulikba, az soha nem is próbálta? De, igen, csak nem érezte jól magát. Ha nem érzed jól magad egy közegben, az látszik rajtad és így sikeres nem is lehetsz. Viszont azt is tudjuk, hogy a nők közül sem mindenki szereti a fesztiválokat és a bulikat, hasonló okokból. Valahol pedig ők is fellelhetők, vagy tévedek?
2019. jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
35%

#8


Gratulálok, hogy tudásod és felfogóképességed csak a fesztiválokig jutott. Felsoroltam mást is, de látom, azokat semmibe se vetted.

2019. jan. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
52%
#9: Gratulálok, hogy a tudásod és felfogóképességed nem jutott el addig, hogy a lényeget megértsd. A rendezvények szintén olyanok, mint a fesztiválok. Ha nekem nem jön be egy falunap/operettgála/népművészeti kiállítás..., akkor nem fogom ott jól érezni magam. Ez pedig kiül a sokat emlegetett "kisugárzásomra". Tanfolyamok? Az utolsó 4-5 tanfolyamon, ahol voltam, 0 azaz nulla nő volt. Igaz, a hasznosságuk alapján választottam ezeket és nem azért, hogy bár nem érdekel az egész, de hátha megismerhetek ott valakit.
2019. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!