Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Benne maradjak az új kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benne maradjak az új kapcsolatomban ha nincs szerelem?

Figyelt kérdés

Sosem voltam egy könnyen barátkozós típus, hiába próbáltam meg mindent. A pasikat sem vonzom, így nem volt sok kapcsolatom. Amióta külföldre költöztem, azóta csak rosszabb lett a helyzet és sokat voltam maganyos.

Viszont megismerkedtem egy férfivel, akivel minden rendben volna, kedves, jó az ágyban, jól el tudunk beszélgetni, stb... viszont nem vagyok belé szerelmes. Amikor pl. megsimítom az arcát, akkor sokszor erőltetettnek érzem a dolgot. Ha nincs velem akkor annyira nem hiányzik. Viszont jó a társaságában.

Ő pedig szerelmes belém.



2019. jan. 2. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Én nem viselném el, hogy belém van bolondulva, és azt hiszi szeretem, pedig nem, én elengedném. De a te döntésed. Lehet, hogy jönne egy új akit te is szeretsz.
2019. jan. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Rájöttem, hogy sokkal jobb egy olyan kapcsolat, ahol a másik rajong érted, de te csak kedveled, mint fordítva. A nagy romantikus hülyeséggel, hogy szerelmes akarok lenni, csak annyit értem el, hogy szerelmes vagyok, és szenvedek, mert nem tudok szakítani, pedig tudom, hogy csak kihasznál.

Persze, az az ideális, ha mindkét fél egyformán, szenvedélyesen szerelmes, de ilyen sajnos ritkán fordul elő.

2019. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Én maradtam, mert nem tudnék nála jobbat találni, szükségleteim meg vannak :/


Amíg nem rendeződnek a dolgaim, nem lesznek barátaim, hobbijaim, munkám (diplomám), addig nincs lehetőségem kiugrani a kapcsolatból, különben visszakerülök a mélymagányba, amiben pl sosem tudnám teljesíteni a képzést, sosem lennék olyan jóarc, akivel barátkoznának. Szükségem van a támogatásra.


Bár kis különbség van, hogy az én párom nem szerelmes, de ő szeret és erősen kötődik hozzám. Már 4 éve megy így


F

2019. jan. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
" jó az ágyban, jól el tudunk beszélgetni, stb... viszont nem vagyok belé szerelmes" Vagyis most kefélgetsz vele "szerelem" nélkül, és még jo is neked. Hogyan nevezik az ilyesmit??
2019. jan. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Barátom már 40 és azt mondja, hogy utoljára egyszer 20 évesen volt ilyen szerelmes. Ha mégsem jönne össze velem, akkor neki már nem kell másik nő.

Bár én 10-el fiatalabb vagyok, de már nekem is ott van a fejemben, hogy itt az idő megállapodni.

Jó ember, el tudnám képzelni vele a családalapítást, támogat mindenben, állandóan bókol. Viszont mondta már ő is, hogy úgy érzi, hogy sokszor csak testben vagyok vele, fejben máshol járok. Tudom, hogy érzi, hogy az én érzéseim nem annyira erősek és emiatt bűntudatom is van.

2019. jan. 2. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, jobban jártok mindketten.
2019. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Maradnék mindenképpen. Ha kedveled, jó vele lenni, akkor a többi már csak a fejedben dől el szerintem.

Egyébként csatlakozom, tényleg jobb, ha a másik szeret jobban, mint fordítva. Az idillt meg nem érdemes kergetni, mert végül egyedül maradsz.

Ha családot szeretnél, kkor meg végképp ő a jó választás!

2019. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!