Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mennyire elfogadható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire elfogadható az, ha van jogsitok, autótok, de a párotoknak nincs?

Figyelt kérdés

Mondjuk nem szeret vezetni és ideges vezetés közben. Esetleg semmi szükségét nem érzi lerakni vagy nem akarja elsiettetni stb.

Azért is kérdezem, mert igazságtalan kettős mércének tartom azt, hogy egy nőnél teljesen elfogadott, ha nem szeret vezetni, de egy férfinál már kevésbé az. Szerintem egy férfi nem lesz attól férfiasabb, ha tud vezetni és szereti azt.


2019. jan. 3. 08:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én meg épp hogy szigorítám a jogsi megszerzeset! Igy is elég sok balfsz van az utakon, nem kell még egy!

A hozzá állásod igen gáz!

A másik engem sem támogatótt senki amikor letettem a jogsit meg autót vettem!

Ha meg olyan helyen akarsz dolgozni, ahol kocsi kell igen is menj el vizsgázni! Ha másodszorra/harmadszorra nem sikerűl akkor meg add fel, nem vagy az útra való!

N26

2019. jan. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én csak azt szeretném, ha a humánum lenne nálatok az első és nem az elért teljesítmény.
2019. jan. 3. 20:41
 13/15 anonim ***** válasza:
Ezt te sem gondolod komolyan. Ne haragudj, de szerinted tényleg meg kéne elégednünk egy olyan pasival, aki habár elégedetlen a helyzetével, de baszik változtatni rajta? Ez nem túl vonzó hozzáállás. Lehet egy áldott jó ember, de ha nincsenek céljai, amikért tesz is, akkor felejtős. Nekem is megvannak a céljaim, és ha nem sikerül elsőre, akkor nekifutok másodszor, harmadszor, negyedszer, amennyiszer csak kell. És tényleg, vannak olyan helyzetek, amikor nem te tehetsz az adott kudarcról. De attól még nem kell megsértődni a világra, hanem tenni ellene, és bebizonyítani, hogy igenis képes vagy rá. Persze, a jogsi nem olcsó mulatság, de azért ha valaki tényleg akarja, akkor megtalálja a módját, hogy össze tudjon rá spórolni annyit. Szóval az én szememben minden akarat kérdése. És ha az nincs, akkor felejtős.
2019. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Phaszság semmit se szabad akarni! Minél jobban akarod annál rosszabb.

Az embert sose a versengés vitte előbbre hanem a gondolkozás. Emberségességre kéne törekedni és megérteni a helyzetemet.

2019. jan. 4. 11:42
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elégedtlen magammal, sőt! Az igazságtalan elvárásokkal vagyok elégedetlen, ezzel az egész teljesítmény központúság miatt.
2019. jan. 4. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!