Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy reagáltàtok volna le ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagáltàtok volna le ha?

Figyelt kérdés
Szilveszter napja volt..Egèsznap sütöttem föztem estère hivatalosak voltunk 2 helyre is... Párom délután 2kor végzett a munkával és elment a munkatársaihoz kicsit dumálgatni cimszòval... Hivtam fèl 4 kor hogy hol van mert kotta rèszeg volt... Mondtam neki siesen haza mert készülödnöm kellene nekem is egész nap tettem vettem.. Mondta jò máris indul mondtam okés... Aztán eltelt 2 òra megint hivtam nem vette fel.. Akkor beparáztam hogy nem.e történt valami megint hivtam de semmi... Aztán egyszer csak haza èrt este 7 òrakor... Mondanom se kell milyen ideges voltam a világát nem tudta.. Nagyon össze vesztem vele... Van egy 20 hòs kisfiunk.. A párom csak azt hajtogatta mèrt baj az hogy kicsit jòl èrezte magát? Mondtam neki nem azzal van a baj èrezze jòl magát de vegye fel a telefont és gondolhattna rám is... Hogy siettek haza mert az az idiòta egésznap süt föz mellette még a kisfiunkal is foglalkozik. Erre mit kapok estère egy nagy vitát és egy kotta rèszeg pasit... Persze hogy ideges voltam... Aztán még ö volt, van besèrtödve... szerintettek igazam volt? Rosszul esett ez az egèsz dolog.. Igy ö lefeküt aludni én meg szilvesztereztem a 20 hòs kisfiammal :)
2019. jan. 3. 21:43
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
Én nem azért irtam ki a kèrdést hogy ezzen egymásnak esetek :) kiváncsi voltam a véleményetekre hogy ki hogy reagàlta volna le meg ki mit gondol eröl :) Nem azèrt mert összedöl a világ meg ilyenek csak kiváncsi voltam :)
2019. jan. 3. 22:31
 22/42 anonim ***** válasza:
59%

Nincs semmilyen egymásnak esés, a véleményem záróakkordja pedig, hogy én ilyen helyzetben egy telefont tolok, hogy érezd jól magad, hétkor indulunk karcsihoz meg julcsihoz, várlak, szia.


Aztán ha 9-re jön, akkor másnap komolyan elbeszélgetek vele.

Ha meg túl tintás, akkor lefújom a találkát és nem csinálok belőle ügyet.

Ha a #16-os szabályait követjük, akkor a család az első ergo akikhez hivatalosak voltatok azok is le lehetnek sz@rva, na ennyike...

2019. jan. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat.


Ment a zöld kéz mmindenkinek.


Boldog ùj évet kivánok :)

2019. jan. 3. 22:43
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

16-os vagyok: igen, ha az én elveimet nézzük, akkor ránézek a férjemre, aki gyerekpezsgőzött a gyerekeinkkel és leste velük az ablakból a tüzijátékot, hallotta minden boldog sikolyukat, amikor színes lett az ég, ölelte őket és végül suttogva-beszélgetve aludtunk el. Mert így is lehet, ha valaki szereti a családját és nem hányni meg aludni jár haza. Főleg, ha az ember alapértékek szerint választ párt, és határoz meg közös szabályokat, ami mindenkire érvényes. Aztán az élet végén nézzünk rá, ki járt jobban? Aki otthon sem volt, amikor a 2 évese kezdi felfogni, hogy szilveszter van, vagy az, aki élni fog a gyerekei emlékezetében, hogy ott volt, jelen volt, és boldog volt.


Mert az élet nem csak december 31-ből áll. Lehet most azt mondani, hogy kemény vagyok, vagy szigorú és unszimpatikus. De adj az egésznek 1 mp-et és gondolj bele! Megéri?

2019. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
35%
Mindig elcsodálkozom, hogy nők hogy képesek ilyen lényekkel együtt élni, ilyet elviselni. Komolyan döbbenet. Én nem vagyok egy bombanő, de még sose volt ekkora paraszt párom. Egyik se itta le magát pocsolya részegre, mert értelmes emberek voltak mind, tudták hol a határ. Amikor meg pici volt a gyerekünk, a férjem futott haza, hogy velünk lehessen, magától lemondott minden olyan meghívást, ahova mi nem mehettünk volna. Nekem ez olyan természetes, hisz minden rokonom, ismerősöm ilyen. Ti hol éltek? A Holdon?
2019. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
29%

Az, hogy a te férjednek erre volt igénye, nem jelenti azt, hogy csak ez a jó.

Pont az szemlélteti a legjobban a gondolkodásmódodat, hogy úgy írod, ez neked a természetes.

Ilyen típusú embert fogtál ki, de aztán lehet, hogy a te férjed meg pont olyan volt, hogyha azt mondta a pirosra, hogy az fehér, akkor az fehér, vagy ha megállt az ajtóban és csak morcosan nézett, akkor mindenki becsitult.

Passz, jössz egy mikronnyi infóval és úgy adod elő mintha ez lenne az egész élet, hogy nincs pia, meg lemondanunk minden programot ahova nem mehet a család együtt.

2019. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
24%
62% +1 Egyetértek.
2019. jan. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Köszönöm
2019. jan. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
74%

Ez volt az első. Lehet hogy egyben az utolsó is. Egy beszélgetés nem árthat, de ne maradjon ezért tüske benned. De ha ez megismétlődik, az azt jelenti, hogy baj van. Ha nem alkoholista, akkor ez lehetett egy segély kiáltás is a részéről. Tudja, hogy ő a baba után van, de azért egy kicsit törődj vele is. Ne csak bántsad mindenért, és ne csak elvárj tőle. Ő is adjon, de már az ereje határán lehet.

Persze ezeket te tudod, hogy így van-e, és hogy kell-e valamin változtatni. De én ezt első körben, egy segély kiáltásnak látom. Amit ha nem kap meg, akkor rendszeres lehet, és el fogsz válni tőle, mert "alkoholista".

Nem biztos, hogy igazam van, csak gondolj bele.

2019. jan. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
68%
En szerintem meg ebbe az egesz tortenetbe belemagyaraz mindenki mindent az emancipaciotol kezdve az alkoholizmusig. Azert latszik mennyi alszent kepmutato gyoker van, az o ferje ilyet soha nem tett. O szilveszterkor kicsit benyomott, oszt akkor mivan?? Hazaert, oke egy telot dobhatott volna, de annyira szeretem a rogton itelkezo embereket...
2019. jan. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!