Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy reagáltàtok volna le ha?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagáltàtok volna le ha?

Figyelt kérdés
Szilveszter napja volt..Egèsznap sütöttem föztem estère hivatalosak voltunk 2 helyre is... Párom délután 2kor végzett a munkával és elment a munkatársaihoz kicsit dumálgatni cimszòval... Hivtam fèl 4 kor hogy hol van mert kotta rèszeg volt... Mondtam neki siesen haza mert készülödnöm kellene nekem is egész nap tettem vettem.. Mondta jò máris indul mondtam okés... Aztán eltelt 2 òra megint hivtam nem vette fel.. Akkor beparáztam hogy nem.e történt valami megint hivtam de semmi... Aztán egyszer csak haza èrt este 7 òrakor... Mondanom se kell milyen ideges voltam a világát nem tudta.. Nagyon össze vesztem vele... Van egy 20 hòs kisfiunk.. A párom csak azt hajtogatta mèrt baj az hogy kicsit jòl èrezte magát? Mondtam neki nem azzal van a baj èrezze jòl magát de vegye fel a telefont és gondolhattna rám is... Hogy siettek haza mert az az idiòta egésznap süt föz mellette még a kisfiunkal is foglalkozik. Erre mit kapok estère egy nagy vitát és egy kotta rèszeg pasit... Persze hogy ideges voltam... Aztán még ö volt, van besèrtödve... szerintettek igazam volt? Rosszul esett ez az egèsz dolog.. Igy ö lefeküt aludni én meg szilvesztereztem a 20 hòs kisfiammal :)
2019. jan. 3. 21:43
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
Mivel alapbòl nem vagyok egy házisárkány nem kiabáltam le meg semmi nem.is égettem be a kollégái elött se.. És mèg csak csúnyán se beszèltem vele... Mondtam neki hogy siesen haza mert hivatalosak vagyunk 2 helyre persze akkor már tuttam hogy ugysefogunk menni sehova.. de igen is mikor hazaért mèrges.voltam mert nem sietett haza nem.vette fel a telot azt hittem valami baja esett ezért voltam mérges... meg rosszùl is esett
2019. jan. 3. 22:15
 12/42 anonim ***** válasza:
24%
Most lehet én vagyok hülye, de egy ilyen alkalom már ekkora tragédia? Én nem szeretem a szilveszteri bulikat, de még akkor is álljon vigyázzba?
2019. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
46%
Jaa, meg volt beszélve, hogy mentek vendégségbe?
2019. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
24%

A család nem a börtönt kell jelentse.

Ezért írtam egyébként, hogy sete suta módon kezelte a párja a dolgokat.

De nyilván majd te kijavítasz, a rendkívül bölcs és széles körű tapasztalataid mentén :-)

2019. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
Igen 2 helyre is hivatalòsak voltunk
2019. jan. 3. 22:17
 16/42 anonim ***** válasza:
85%
Igen, akkor is apa és férj, ha szilveszter van. Mert attól, hogy nem pl. július 5 van, hanem december 31, attól még az élet nem áll meg! Attól még a majdnem 2 éves gyereke várja otthon apát, attól még a felesége készül és a 2 hely, ahova hivatalosak voltak, szintúgy. Attól még igenis vegye fel a telefont és válaszoljon a társának, hogy hol van. Attól még, hogy a dátum a naptárban december 31, még illik időben odaérni, ahova ígérte, és józanul megjelenni. Attól még ...
2019. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:
16 válaszolò kòszönöm szépen :)
2019. jan. 3. 22:20
 18/42 anonim ***** válasza:
86%

Kedves Kérdező!

Látom, kaptál hideget, meleget.

Talán minden válaszolónak igaza van, de mi nem ismerjük az előzményeket. Azt megválaszoltad, hogy ez volt az első eset, hogy ittasan jött haza. Ha szeret téged (Titeket), akkor meg tudja ígérni és be is tudja majd tartani, hogy a megbeszélt időre hazamegy. Írtam már, hogy nekem sem esett volna jól, ha a feleségem nem tartotta volna be az ígéretét. Ráadásul este még két helyre voltatok meghíva. Furán érezhetted magad...

Egy esetből ne csinálj csetepatét, de beszéld meg vele, hogy ezt másik alkalommal nem hagyod annyiban. Életkoromnál fogva az előbbi válaszommal egyetértésben ismét hangsúlyozom, hogy a beszélgetésetek ideje alatt végig őrizd meg a nyugalmadat. Ha ő felemelné a hangját, akkor ne akard túlharsogni (a gyerek biztosan elsírná magát - legyetek tekintettel rá!), hanem vonulj vissza. Folytassátok, amikor lehiggadtatok. Hidd el, hogy ez nem visszalépés! Én a párodat nem nevezném egy eset után részegesnek (az egyik válaszolóra utalok, nem rád), hiszen először fordult elő. Minden jót kívánok.

2019. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
18 magànak is köszönöm szèpen megfogadom a tanàcsát :) énis minden jòt kivànok
2019. jan. 3. 22:25
 20/42 anonim ***** válasza:
55%

Nem is állt meg az élet, azért mert elcsúszott most egy banánhéjon az illető, mi állt meg?

Semmi...

Anyuka gondolom nem dolgozik, otthon van, az apuka megy, keresi a pénzt, elcsúszott most Szilveszterkor egy kicsit, olyan buta módon, de egyáltalán nem durván, nem nővel volt, nem éjfélre tántorgott haza, és akkor jönnek ilyen #16-os besavanyodott matrónák, akik osztják itt az észt arról, hogy amúgy az emancipáció fele haladunk fénysebességgel, de a sztenderd model ilyenkor igenis legyen sziklaszilárd, jó, csak a sztenderd modellben úgy kezdődne a történet, hogy a férj azt mondja: "asszony, hétre jövök" és utána csak csend van és semmi más.

2019. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!