Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik jön be? Vagy tényleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jön be? Vagy tényleg a sex a lényeg?

Figyelt kérdés
A házias anyatipusok vagy a kényeskedő főzni nem tudó agyig kimázolt ribancok? 25-30-asokra gondolok nem a tini lányokra?Itt gondolok már az anyatipusnál hogy tényleg van gyerek háztartást vezet meg minden!Dobnátok egy plaza cicáért a csaláot?
2010. jún. 29. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:

nem! hülye lennék egy üresfejű libáért otthagyni a családomat, ha lenne...

viszont olyan nővel meg nem jönnék össze akinek van már gyereke, lehet akármennyire házias.

2010. jún. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem jól tettem fel a kérdést!Az anyatipus már a feleséged:D
2010. jún. 29. 08:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én párom a konyhában szakács az utcán barát az ágyban ku.rva
2010. jún. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Naná, hogy az utóbbi.


Egyébként nagyon idóta szembeállítás ez.

2010. jún. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem idióta, nézd meg hány pasi csalja meg a feleségét ilyen iq-minuszos p'csákkal... aztán meg rinyál h fogadják vissza, mert tudja h a p'csa csak a pénzért volt vele...... szánalmasak az ilyen pasik... és ez nem a p'csa hibája! az csak szimplán hülyének született...
2010. jún. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves útólsó!Kivetted a szót a számból!Ugyanis azért tettem fel ezt a kérdést mert valószínű hogy 8 év után egy ilyennel csal a férjem!De akkor miért nem hagy el?Miért nem vallja be?
2010. jún. 29. 09:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnállak, hát én nem hagynám ott.
2010. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

8.54 vagyok

azért nem hagy el mert gyáva, és kell neki a biztonság, aki pátyolgatja... az a baj h ennyi idő után a nők már beletörődnek h ki vannak használva, mert azt hiszik nekik nem jár több... pedig igenis! egy nő sosem lesz rongy, a pasi csinál belőle törlőt... az ilyen elkényelmesedett pasit mihamarabb ki kell tenni h észhez térjen! ő az aki nem bír meglenni a világban! ha visszajön megérte, ha nem akkor meg pláne jó volt kitenni!!! saját tapasztalat sajna... de azóta megvan az igazi :)

2010. jún. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!