Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavaró, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró, ha nem tükörsima odalent?

Figyelt kérdés

A barátommal alszok nemsokára és gyantázni nincs időm elmenni már a héten. Ha borotvával leszedem szépen, amennyire lehet, az még jó? Nem igazán szoktam borotválni, mert egyrészt már egy nap alatt is visszanő egy kicsit meg azért mégsem olyan, mintha gyantával lenne.


Szóval zavaró az, ha minimálisan van ott némi szőr (pár mm)? 19/L


2018. nov. 19. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
No problem, legalább letakarítják a serték a lepedéket a nyelvéről.
2018. nov. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem egyáltalán nem fogja zavarni, bizonyára mással lesz elfoglalva mint azzal,hogy ezt centizgesse.

Talán még téged jobban zavar mint Őt.


Én krémet szoktam használni, semmi gondom nincs vele. Érzékeny bőrre valót,és persze ügyelek arra,hogy ne kerüljön belsőbb részre.


Ezt otthon is meg tudod oldani.

2018. nov. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális férfi nem hisztizik ilyen miatt.
2018. nov. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Lehet megköveztek érte, de a fazon szerintem jobb, mint a jénai tál.

32/f

2018. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom, hogy ő mit szeret, erre nem kérdezek rá inkább, csak gondoltam inkább a csupasz a nyerő.
2018. nov. 19. 19:20
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Fazonra nyírt, pici csík vagy V alakú prém sokkal szexibb. 🙂
2018. nov. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

De miert "nem kerdezel ra inkabb"?? Lehet, hogy egyszerubb lenne az eleted, ha pl. a szoroset szereti;) En orulnek:D


Amugy ha egy fokkal jobb is a gyanta-simasag, a legtobben orulnek, ha egyaltalan borotvaltan sima, persze, hogy nem "zavaro"...

2018. nov. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

A nagymamabugyi mellett kérlelhetetlenül kiburjánzó fajtán kívül szerintem a ~90%-unknak minden mindegy. :D

32/f

2018. nov. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
De ő a barátod. Látni fogja a puncidat. Elég nagy szerepe lesz a szexben. Itt idegenekkel mersz beszélni róla, azzal pedig, akinek az arcába tolod, nem? Ezért vannak szar kapcsolatok.
2018. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem zavarja oket elhiheted ha eppen az 1mm es szort nem szeded le rogton masnap hogy utana szarra gyulladjon a borod :))) Sot sokszor alkalmad sem lesz ra, sokszor en mar kiabalva kuldom ki a baratomat a furdobol hogy neha had zuhanyozzak es tegyem rendbe magam egyedul!! 😂😂😂😒
2018. nov. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!