Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy ennyire spórol a párom?

Figyelt kérdés

Fel éve költözött albérletbe. Kis garzon, nem sok a bérleti díj és jól keres. 2 helyen is dolgozik. A lámpa szinte sosincs nála felkapcsolva, múltkor mikor jöttem el az eloszobaban felkapcsoltam automatikusan és azért is veszekedett, hogy nem én fizetem a villanyszamlat, otthon kapcsolgassam a lámpát ne nála. Kérte, hogy vigyek kezfertotlenitot, hogy ne a vizet fogyasszam nála. Nem örül, ha pisilnem kell mert ugye akkor le kell húzni a wct, illetve 3 kocka WC papírt is letepek. Egyébként fürdik, mos, normális ételeket eszik. Nem igénytelen. De mindig osszeirja, hogy mire mennyit költött és nyugtatja magát egy órán keresztül,hogy "ezt muszáj volt megvennem" "nem tudtam volna olcsóbban".

Én is alberletben élek, de még nem vagyunk együtt régóta. Azért nem együtt lakunk.

Nem vagyok gazdag, én is nagyon odafigyelek az árakra és amennyire lehet sporolok, na de azért megmosom a kezem és nem a sötétben tapogatózok, ha szükség van a lámpára. Teljesen fizethető igy is a rezsi. SzerIntel ha nm tavfuteses lakasban lakna akkor inkább megfagyna és nem is futene.

Ha havi 100 ezerből kéne megelnie azt mondom, hogy rendben van, de a haromszorosat kapja.

Ő lakik ott és alkalmazodok én hozzá, de ez már nem valami betegség?


2019. jan. 10. 13:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Ijesztő. Én nem terveznék vele komolyabban, mert már most úgy viselkedik, mint aki mindent sajnál tőled és gyűlöl.
2019. jan. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Kicsit túl tolja, én is ilyen vagyok de a párommal nem csinálnám ezt. Mindennek van normális határa, ha már most ilyen, és itt arra gondolok hogy bizonyos helyzetekben HOGYAN viselkedik veled akkor én nem terveznék vele hosszú tavra.
2019. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
Van egy ilyen kényszerbetegség vagy valami hasonló,egyszer láttam TLC csatornán.
2019. jan. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%
Nekem ez a viselkedés már ijesztő lenne. A kézfertőtlenitő nem kézmosás helyett van, csak kényszermegoldás. A világitás, egy pici része egy háztartás fogyasztásának. 3 kocka WC papir??? Engem látna mikor használom, infarktust is kapna. Pedig szerintem, én sem szórom a pénzt.
2019. jan. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
Számomra is ijesztő. Én akkor sem spórolnék kézmosáson meg pisilésen ha nagyon rosszul állnék anyagilag. Vannak dolgok, amik egyszerűen kellenek és kész. Én nem tudnék ilyen emberrel együtt élni. Szerintem ez később sem fog változni, hiszen most sem szorul rá, hogy ilyeneken spóroljon.
2019. jan. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
78%
Ezhülye!
2019. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
Nem, ez már nem normális. Kicsit kényszeres, lehet nem ártana egy pszihològus. Nagyon szegényes gyerekkora volt?
2019. jan. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez már inkább kényszeres spórolás. Az ilyenek szoktak szégyenérzet nélkül bemászni a konténerbe egy félig penészes, száraz zsemléért és hazavinni mondván, hogy jó az még, csak levágjuk a penészes felét, vagy a csapba hugyozni, hogy nehogy le kelljen húzni még akkor is, ha egyébként milliókat keres és egy aquapark havi vízszámlájára is simán futná neki.
2019. jan. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Kései Sirató ***** válasza:
73%

Félelmetes! Menekülj!

Lehet, hogy lakásra gyűjt, de ez így nem élet, mert nagyon zsugori.

2019. jan. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
A kis sóher. Hagyd ott, a férjem hasonló volt. Sajnos húzott magával. Idővel elváltunk, emiatt is többek között.
2019. jan. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!