Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy ennyire spórol a párom?

Figyelt kérdés

Fel éve költözött albérletbe. Kis garzon, nem sok a bérleti díj és jól keres. 2 helyen is dolgozik. A lámpa szinte sosincs nála felkapcsolva, múltkor mikor jöttem el az eloszobaban felkapcsoltam automatikusan és azért is veszekedett, hogy nem én fizetem a villanyszamlat, otthon kapcsolgassam a lámpát ne nála. Kérte, hogy vigyek kezfertotlenitot, hogy ne a vizet fogyasszam nála. Nem örül, ha pisilnem kell mert ugye akkor le kell húzni a wct, illetve 3 kocka WC papírt is letepek. Egyébként fürdik, mos, normális ételeket eszik. Nem igénytelen. De mindig osszeirja, hogy mire mennyit költött és nyugtatja magát egy órán keresztül,hogy "ezt muszáj volt megvennem" "nem tudtam volna olcsóbban".

Én is alberletben élek, de még nem vagyunk együtt régóta. Azért nem együtt lakunk.

Nem vagyok gazdag, én is nagyon odafigyelek az árakra és amennyire lehet sporolok, na de azért megmosom a kezem és nem a sötétben tapogatózok, ha szükség van a lámpára. Teljesen fizethető igy is a rezsi. SzerIntel ha nm tavfuteses lakasban lakna akkor inkább megfagyna és nem is futene.

Ha havi 100 ezerből kéne megelnie azt mondom, hogy rendben van, de a haromszorosat kapja.

Ő lakik ott és alkalmazodok én hozzá, de ez már nem valami betegség?


2019. jan. 10. 13:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Beteges. Apum is ilyen volt mindig is, úgy nőttem fel, hogy állandóan jött utánam lekapcsolni a villanyokat, ha véletlen égve hagytam, ha 5-10 percnél tovább zuhanyoztam, már kopogott, hogy siessek, a fűtést soha nem kapcsoltuk 20 foknál melegebbre, éjszaka levette 17-18 fokra. Ha szóltam, hogy fázok, akkor öltözzek fel melegebben :) Kézmosásnál ne nyissam meg a vizet erős sugárral...és még sorolhatnám. Ilyen emberrel nem lehet együtt élni, rengeteg bosszúságot fog okozni, már most menekülj inkább!
2019. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
#21 vagyok, ja és tegyük hozzá, hogy nem voltunk sohasem szegények, apum diplomás, főnöki beosztásban. Mégis ilyen betegesen spórolós.
2019. jan. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írta nekem is ez jutott eszembe: ijesztő. Vele tervezel közös jövőt? Vagy inkább másképp kérdezem, tudsz vele tervezni közös jövőt? Belegondoltal mi lesz ha osszekoltoztok, vagy ha gyereketek lesz? Gyerek körül is mindent ki fog centizni, méricskézni? Azért a spórolásnak is van egy egészséges határa. Ez már beteges amit ő csinál. Én egy ilyen emberrel nem terveznék tovább és otthagynám.
2019. jan. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
81%

Az komoly!

Én sem szeretem a pazarlást, de szerintem ez már komolyabb szintű sóherság.

Egyedül a lámpa-dolgot értem meg, de ez nálam inkább ilyen elvi kérdés, hogy minek égessem olyan helyiségben, ahol nem vagyok? Nem pedig a spórolásról szól. Persze nyilván a szobában, ahol vagyok, felkapcsolom.

A wc-s történet egyértelműen gáz, a kézfertőtlenítős szintén.

Az nem baj, hogy az olcsóbb árut keresi, de az szerintem kényszeres, ha ennyi ideig bűntudata van, ha valamit drágábban fogott ki.

Az ilyen ember sohasem fogja tudni az életet élvezni.

2019. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
100%
Ez az áramon spórolás tök hülyeség. Ha folyamatosan megy jó sok, LED izzókkal akkro is csak pár ezer forint...
2019. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

A lámpát még megértem, a párom utálja lekapcsolni, valamelyik nap is hazaértem, mindenütt égett a villany, ő pedig valahol üldögélt, le is csesztem érte.

A többi amit felsoroltál gáz, pedig én is figyelek az ilyen dolgokra, de ennyire nem.

2019. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Érdekes, mert csak a rezsivel kapcsolatban csinálja ezt. Soha nem ég egyszerre több helyen a lámpa. Sehol nem kapcsolja fel. Azt várja, hogy este a koromsotetben botorkaljak.

Tény, hogy én vagyok nála többet és nem fordítva, mert az ő lakása jobban útbaeesik, de sokszor bevasarolok amikor én is ott eszek stb.

Tény, hogy nagyon szegény családban nőtt fel. Nem volt mit enni és a szülei ruhajat hordta. Tényleg azt látom, hogy ő csak fél, hogy nem fogja tudni eltartani magát. Viszont alaptalan és beteges a félelme.

Vásárlásnál normális dolgokat vesz maganak, igenyesen öltözik. Azért nem az a kategória aki a penészes zsemlét is felhasználja valamire. Csak utána meg a buntudat...

2019. jan. 11. 02:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!