Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira szeretném, de nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szeretném, de nem tud megérteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kislány korom óta fiú barátaim voltak, de elköltöztem és így nem tudok velük találkozni. Most van párkapcsolatom, de ettöl függetlenül hiányzik egy fiú barát is. Hiányoznak a hülyéskedések, marhaságok, pasik mindent máshogy látnak, mint a csajok. Barátom viszont nem akarja, hogy fiúkkal barátkozzam, de így viszont én nem érzem magam jól, lányok sokszor mindent olyan komolyan vesznek, jobban szeretem a fiúk társaságát. Hozzáteszem, sosem alakult ki haverságnál több akikkel barátok voltunk. Mit tehernék? Ti mit tennétek a helyemben?

2019. jan. 10. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Megértem a fiú aggodalmát, de Téged is megértelek. Beszéljétek meg egymás közt, kinek mik az elvárásai. Biztosítsad a fiút arról, amit itt magadról írtál. Ha elfogadja - OK. Ha nem fogadja el, keress másikat, aki ezt tolerálni képes. Én most bíznék benned...

77 F.

2019. jan. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a gáz, ha csajként te nyitsz, akkor mindenki más is félre fogja érteni.

Ez vagy magától alakul ki, vagy sehogy.

2019. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem is adhatok így esélyt annak, hogy bármiféle barátság kialakuljon, mert elhívnak valahova, akkor lemondom, vagy próbálnak velem beszélgetni, akkor inkább vissza húzódok, nem akarom, hogy rámenjen a kapcsolatom, de így félembernek érzem magam. Hallgassam, hogy ki terhes, kinek mi baja a pasijával, melyik körömlakk a szebb, melyik a legjobb fodrász. Lányosan öltözöm, nincs fiús kinézetem, de minek ezekkel a témákkal ennyire foglalkozni? Elmegyek a fodrászhoz, megnyír, szuper, örülök, de mit filozofáljak felette?!
2019. jan. 10. 20:20
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
#3 hát kérdező, nem tom hova költözhettél el, de nekem pl nincs olyan lány barátom a baráti körömben, akivel ilyenekről lehet csak dumálni. Sőt, nem is nagyon téma a kinek milyen a haja dolog és társai. Csak jól kell választani barátokat. Manapság ugyanúgy fiúkból is lehet ilyen kozmetikus-pláza őrültet kapni, aki a megjelenésén kívül másról nem bír beszélni, szóval nem a nem a meghatározó ilyen kérdésben.
2019. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!