Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hölgyek asszonyok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek asszonyok! Ti melyik születésnapi ajánéknak örülnétek jobban?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek lesz szülinapja és nem tudom mit ajándékozzak neki. Eddig kettő terv vam:

1. Ahány éves (26) annyi száll rózsa + parfűm.

2. Egy arany karkötő és egy kis csokor rózsa.


2019. jan. 11. 19:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az aranyat nem szeretem, a vágott virágot sem annyira, úgyhogy én 1 szál rózsát és a parfümöt választanám, ha tudja a kedvenc illatom.
2019. jan. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Aranyat vedd neki. Végsősoron befektetés.

Bocs 32/f voltam.

2019. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Olyat vegyel neki, amit nem kovetelsz vissza amikor szakitotok.
2019. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha kiugrana pucéron egy tortából a férjem, piros masnival a megfelelő helyen :)
2019. jan. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ja bocs az alkérdést nem vettem figyelembe.

26 évesen örültem volna egy szép nagykabátnak, most akciósak, nem sokkal kerülnek többe mint egy csokor rózsa és parfüm.

2019. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én az árányát választanám, a rózsa árábúl is aztat vegyé. :D
2019. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Parfüm mániás vagyok, szóval az 1-et. A rózsát is szeretem.
2019. jan. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mindkettő konzum, unalmas és kicsit sem személyes. Annyit gondolnék mind a kettőről, hogy szülinapom reggelén elszaladt a boltba és megvette az első dolgot amit kicsit is romantikusnak talált.

Én csak a személyes ajándéknak látom értelmét. Ezzel jól tudja bizonyítani, hogy odafigyel rám. Párom szerintem az összes dolgot fel tudná sorolni, amikre vágyom, mert a leglényegtelenebb félmondatomat is megjegyzi. Ezekkel szokott meglepni. Bár nem ünnepekre, mert olyankor nem ajándékozunk.

2019. jan. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Égő vagy nagyon. Akkor miért a barátnőd, ha fogalmad sincs, hogy ő minek örülne igazán?


Én pl. mivel szeretek olvasni, ezért egy könyvnek, regénynek nagyon örülnék és aki ismer, az tudja, hogy milyen témában szeretek olvasni.

Aranyat nem szeretem. Rózsát igen, de ha már nagyobban gondolkodsz, akkor azt lődd el a 30. születésnapjakor.

2019. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kicsit szerintem mindegyik túlzás...
2019. jan. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!