Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, hölgyek asszonyok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek asszonyok! Ti melyik születésnapi ajánéknak örülnétek jobban?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek lesz szülinapja és nem tudom mit ajándékozzak neki. Eddig kettő terv vam:

1. Ahány éves (26) annyi száll rózsa + parfűm.

2. Egy arany karkötő és egy kis csokor rózsa.


2019. jan. 11. 19:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha még nem vagytok együtt annyi ideje, hogy tudd minek örülne és csak ilyen klisékben gondolkozol, akkor az aranyat eléggé túlzásnak érzem. A parfüm meg tipikusan az a fajta dolog, amit csak akkor szabad ajándékba venni, ha pontosan tudod, mit használ, mit szeret a másik. Arról nem is beszélve, hogy a valódi parfüm, nem a drogériás pacsuli, bőven kerül annyiba, mint egy egyszerűbb aranykarkötő.
2019. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ezek közül egyiknek sem örülnék, snassz dolgok.

Inkább egy romantikus magánszállás kettesben.

2019. jan. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A parfümöt nem biztos, hogy használnám később, jelenleg is áll a szekrényemben vagy 3, amit sosem használok, ajándékba kaptam, de nem tetszik az illata, persze nyilván ez is ízlésfüggő:)

A karkötőt biztos szívesen hordanám, de nem kell aranyból lennie, nem az értéke számít, hanem maga a gesztus:)

2019. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Parfüm+virág részemről. Ékszereket nem kifejezetten szeretem.
2019. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én semelyiknek. Sem a vágott virágot sem az aranyat nem szeretem. De neki kell tetszenie.

Ékszernek örülnék, persze stílusomhoz illőnek. Parfüm is csak akkor jó ötlet ha ismered az ízlését.

A 26 szálas dolog meg olyan amit valaki undorító giccsnek él meg (mint én) más meg örömében maga alá pisil :D

2019. jan. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lánytól függ. Nekem igazából, ha parfümből, karkötőből is ismeri az ízlésemet, bármelyik opciónak örülnék.
2019. jan. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!