Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg így megy ez? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így megy ez? (lent)

Figyelt kérdés

Annyi ilyen "rendes pasi vagyok mégsincs barátnőm" kérdés van mostanában, és válaszokból az jön le, hogy: ha egy lány szép, és ezt tudja is magáról, akkor r*bancként viselkedik (diszkóban ismeretlenekkel smárolás/szex, piálás stb). Valóban így megy ez? Úgy értem, nekem nem volt még barátnőm mert még nem találtam "rendes"et, így nem igazán tudom, csak furcsállom, hogy: adva van egy szép lány, mi befolyásolja abban, hogy így elkorcsosuljon? Én rengeteg csúnya/átlagos lányt is láttam, akik ugyan így viselkedtek. Itt nem arról van szó, hogy ne élvezze, hogy fiatal vagy ilyesmi, de gondolom értitek, hogy lehet ezt normális szinten is.

Én úgy gondolom, hogy attól még, hogy egy lány szép/gyönyörű, még egyáltalán nem biztos, hogy egy diszkókrva akin átment a fél város.

Mi a véleményetek erről? Honnan ered ez a társadalmi beidegződés?


2010. jún. 29. 14:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
ez mindig is így volt csak nem ilyen nyiltan. ennyi.
2010. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
a szexuális energiát váltsd át agresszióba és nyers erőbe, és hozz a világnak igazságot!
2010. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
amúgy, amelyik lány szép, tuti kihasználja ezt... aki szép = k*rva, vagy ultraválogatós, prűd ribanc.
2010. jún. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
A kivétel erősíti a szabályt.
2010. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
68%
Ne diszkóban ismerkedj... Ennyi
2010. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném h az a lány, aki szép ezt kihasználja. Nem akarok egózni, de tényleg, csak úgy érzem h másképp nem tudnám lefesteni. Én sem vagyok csúnya. A barátaim szerint kifejezetten szép. de ami azt illeti lesz*rom. Mégsem vagyok diszkókrva.

Azt hiszem h ez csak attól függ h az a bizonyos nőstényegyed miféle nevelést kap otthon. Illetve h mennyire érett agyilag. Vannak szép és rendes lányok is. Nem is kevés. Csak őket nem látni mert meghúzzák magukat, ugyembár nem szenvednek feltűnési viszketegségben.

Azok akik ribancok..Hát, ők a nők szégyenfoltjai. Fejbelövést az összesnek, mert miattuk könyvelik el a nőket sokszor krvának.

2010. jún. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem járok diszkóba vagy ilyen helyekre. De középsuliban is tele van ilyenekkel...
2010. jún. 29. 14:45
 8/15 anonim ***** válasza:
15%

szijaaa!

én imádok diszkóba járni és egy iszonyat jó nő vok mégsem vagyok k˙rva.

na ehhez mit szólsz????

2010. jún. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
Persze, hogy annyi "rendes pasi vagyok mégsincs barátnőm" kérdés van. Hiszen akik találtak egy szép rendes lányt azok minek jönnének ide, ők most boldogan élik világukat a párjukkal.
2010. jún. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

mi az, hogy szép lány? ez nagyon szubjektív. a kihívóan viselkedő lányok (akár az öltözködés, akár a piázás-diszkózás értelmében) nem szoktak SZERINTEM szépek lenni, mert nagyon művi az összes. (nem a kivételekre gondolok, hanem akiknek tényleg a külsőről és a buliról meg fiúzásról szól az életük.) a szép, gyönyörű lány ott kezdődik, hogy vakolat nélkül is jó ránézni. a rendes lány meg ott, hogy éccaka otthon van - és ritkán bulizik késő éjszakáig, a nemi életét nem kürtöli szét, stb. és igenis, vannak ilyen karakterek. igényesen öltözködnek, van társasági életük, beszédes, életvidám kis csajok, akiknek 5 év múlva sem lesz olyan kiélt fejük, testük, lelkük; mint a diszkós kollegináknak.

14/L

2010. júl. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!