Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetetlen ismerkedni telt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen ismerkedni telt nőként?

Figyelt kérdés

Magas, telt életvidám nőként azt érzem lehetetlen ismerkedni. Ennyire csak a vékony nők a nyerők?

Akik hozzám hasonlóak, hogyan ismerték meg a párjukat?



2019. jan. 14. 14:14
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
70%
A telt az tág fogalom. Nagyon nem mindegy hol, hogy helyezkedik el az plusz. Tényleg magas vagy az nagyobb korlát lehet.
2019. jan. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
6%

"Nem kell hajtogatni, kapok levegőt séta közben.Nem tartom magam kövérnek, de van rajtam plusz...de nem 1,2 kg..:)"


És mégis hány centi és hány kg vagy?


A plusz kg eleve nem egészségesek a szervezetnek. Gondolom fiatal vagy, még nem szültél gyereket. Majd ha gyereket fogsz várni, és szülsz, utána meg még inkább lusta leszel lefogyni, és majd a férjed fogadjon el úgy, ahogy vagy.

Azok a nők, akik gyerek vállalás előtt se figyeltek oda az alakjukra, ők a szülés után meg pláne nem fognak.


De mindegy, a te életed, a te egészséged, azt csinálsz, amit akarsz.


(Azért 5 km-t nem tudnál lefutni.)

2019. jan. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
13%
Ez így nagyon relatív. Nem mindegy, hogy milyen az a telt. Ha narancsbőrös löttyedt fenék+hájas has kombó, akkor nyilván nem kelendő. De ha 80-90kg-san is feszes a bőr, nem lóg a has, formás a popsi és a mell, akkor van esély.
2019. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
6%

A pontozásokból egyértelmű, hogy ezesetben milyen a telt. ;)

32/f

2019. jan. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam senkit.

Van egy gyerekem 39 éves vagyok 182 magas 89 kg.Inkább csípőben széles, és kicsit már ereszkedek.

2019. jan. 14. 14:43
 16/40 anonim ***** válasza:
7%

Kicsit akkor ráfeküdhetnél a témára. A korod és a tény, hogy gyereked van, nem befolyásolható, de a kinézeted azért igen. Milyen hapsik az ideális célközönség számodra?

32/f

2019. jan. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
29%

Ennyi adat alapján a BMI azt írja, hogy Túlsúlyos vagy!


Az Ön testtömeg indexe:

26.9

Túlsúly


Az Ön ideális testtömege:

71.9 kg


Osztályozás (Kg/m2)

Normál 18,5 - 24,9

Túlsúly 25 - 29,9

I. fokú elhízás: 30 - 34,9

II.fokú elhízás: 35 - 39,9

III. fokú elhízás >40


Kívánatos szélsőértékek:

61.3kg - 82.5kg


Rengeteg otthon végezhető tornagyakorlat van, és figyelj oda az étkezésre is.

Párkeresésnél még plusz hátránynak számíthat, hogy van gyereked, meg ennyi éves vagy. Úgyhogy itt nemcsak a túlsúlyoddal van probléma.


Szedd össze magad, a saját érdekedben.

2019. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

17-es.

Köszi a kimerítő választ:)

A gyereket azért megtartom.

2019. jan. 14. 14:52
 19/40 anonim ***** válasza:
95%
Én túlsúlyos lány vagyok, heti háromszor járok edzeni és imádok kajálni (ezt azok kedvéért írom, akik a "mééé nem fogysz leee" tábort erősítik), köszönöm, jól vagyok így. A jelenlegi páromat egy hobbifórumon ismertem meg, ami az érdeklődési körömmel kapcsolatos, az exemet meg például az egyetemen :)
2019. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
28%

#17 úgy érti szerintem, ha már gyereked van, lassan 40 is vagy, akkor legalább nézz ki jobban, mint azok a lassan 40 éves nők, akiknek gyerekük van.

32/f

2019. jan. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!