Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetetlen ismerkedni telt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen ismerkedni telt nőként?

Figyelt kérdés

Magas, telt életvidám nőként azt érzem lehetetlen ismerkedni. Ennyire csak a vékony nők a nyerők?

Akik hozzám hasonlóak, hogyan ismerték meg a párjukat?



2019. jan. 14. 14:14
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
0%

#19

Gondolom azért jársz edzeni, hogy lefogyj, nem?

És remélem több kalóriát elégedsz, mint amennyit beviszel, különben akkor mit ér az edzés? Vagy csak szinten akarod magad tartani ezzel a túlsúllyal, hogy ne hízz még jobban, ha már szeretsz enni?


#20

Köszönöm, hogy megérteted a kérdezővel a lényeget.

2019. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

Persze 20-as hogy majd írigykedjenek rám:)

Na jó csak vicceltem, komolyan köszönöm a válaszokat, most legalább még sz@rabbul érzem magam...de hát ez az igazság:)

2019. jan. 14. 15:12
 23/40 anonim ***** válasza:
0%

Remélem, hogy legalább kaptál motivációt, hogy lefogyj, és nem csak azért, hogy párt találj, hanem saját egészséged miatt is.

Plusz ráadás, a gyerekednek példát mutatsz, hogy hogyan lehet egészséges mozgásban gazdag életmódot folytatni.

2019. jan. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
2%

Nem kell emiatt szarul érezned magad, ugyan annyi kiló vagy, ugyan annyi gyereked van és csak egy órát öregedtél, mióta kiírtad a kérdésed. Nem lenne elérhetetlen a szélső vagy a középértéket hoznod.

32/f

2019. jan. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
85%

Neten ismerkedtem, egész alakos fotóval, semmi retus meg photoshop. ;)

32 évesen, válás után, két gyerekkel, és jóóó pár kiló felesleggel. (Nem, nem ezért váltunk, akkor is ennyi kiló voltam, mikor megismert meg amikor elvett.)

Összességében pozitív tapasztalat volt, pár rövidebb kaland jött össze, egyéb okokból nem lett belőlük több.

Aztán végül randira hívott a fiam edzője, akit először nem is vettem komolyan, mert egy helyes, sportos mit akarna szexen kívül.

Azóta 5 éve vagyunk házasok, lett egy közös gyerek, de ez egy hosszú történet.

Röviden ennyi. Ismerkedj nyugodtan, nem mindenkinek jönnek be a vékony lányok, 182 centivel az a pár kiló plusz simán eloszlik.

2019. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom a hozzászóló "kedves" férfiak egytől egyik tökéletes, jó megjelenésű, kisportolt testű, hibátlan Adoniszok :)))
2019. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

23/ Igen, meg sem állok 50 kilóig.

Na jó nem vagyok az a Tiszának menő típus. Fogyok azért, mert ettől jobban érzem magam, de a statisztikákat majd kerülöm, mert ha elveszítem a jókedvem akkor még a fogyás sem fog boldoggá tenni:)

2019. jan. 14. 15:22
 28/40 anonim ***** válasza:
19%

#26


Az összes 65%-os válasz az enyém.

28 éves nő vagyok, 159 centi 49 kg, sportos, enyhén izmos vagyok, vékony derekam, kerek izmos fenekem van. Egészséges mozgásban gazdag életmódot folytatok.

Párom is hasonló beállítottságú.


#27

Mozgásban az élet, szokták mondani. A sport örömet okoz.

De ne csak mozogj, hanem az étkezésre is figyelj, mert a fogyás 70%-ban az étkezésen múlik!

Legyen erőd és kitartásod, hogy a célodat elérd. :)

2019. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
73%
Én 165 cm és 100 kg-os 36 éves nő vagyok. Van párom, aki így szeret, de ha nem lenne, akkor is lenne jelentkező.
2019. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
78%
Ne foglalkozz az itt írogató 40 körüli szűz, csúf kinézetű lúzer "férfiak" kritikàival. Magasságodhoz képest egyáltalán nem vagy kövér.
2019. jan. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!