Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetetlen ismerkedni telt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen ismerkedni telt nőként?

Figyelt kérdés

Magas, telt életvidám nőként azt érzem lehetetlen ismerkedni. Ennyire csak a vékony nők a nyerők?

Akik hozzám hasonlóak, hogyan ismerték meg a párjukat?



2019. jan. 14. 14:14
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
25%

Hú kérdező, ez a tipikus debella alkalt. Magas és kövér... Hasonlót keress, aki szintén magas és mackós.

Egyébként kíváncsi lennék milyen pasi áll sorba egy 165 centis, 100 kilós nőért. Ennek a súlynak a fele lenne a normális, azért ne tegyünk már úgy, hogy ez így jól van, sőt a pasik igazából ezt szeretik...

2019. jan. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
53%
31-es, mert nem a kinézet a minden ám! Bármilyen hihetetlen, a csúnyább emberek is találnak párt maguknak. Lehet kedvesebbek azon embertársaiknál, akik el vannak szállva csodás testüktől. 😁
2019. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
26%

Pedig kövér vagy, ha tetszik ha nem. Nem a vékony nőket kell fikázni!

Tudod, a pasik meg3rzik ám a féltékenység, rosszindulatot.

2019. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Magas, telt nők tetszenek, főleg ha pozitív, életvidám a kisugárzásuk. Ez utóbbi önmagában is nagyon vonzó tulajdonság.
2019. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
18%

#32


"Lehet kedvesebbek azon embertársaiknál, akik el vannak szállva csodás testüktől. 😁"


Ezt a fajta kijelentést MINDIG, kivétel nélkül kövér, nagyon elhízott nők szokták mondani.

Honnan vagy te biztos abban, hogy egy vékony nő el van szállva magától?

Talán egy vékony nő foglalkozik az egészségével, amit te nagy ívben lesz..rsz. Te orvostól orvosig jársz az egészségügyi panaszok miatt. Gondolom strandra se mersz menni az oltári narancsbőrös tested miatt.

Miért jó 50 kg súlyfelesleggel élni? Ezt mond már meg légyszi.

Soha nem értettem ezt, úgyhogy most már kíváncsi vagyok, magyarázd meg légyszíves. Mi a jó a túlsúlyban.


Gondolom anyukád is elhízott, és te is csak az ő mintáját követed.

Legalább növeled azt a statisztikát, miszerint hazánk a 4. legelhízottabb ország a világon.


A te egészséged forog kockán. Miért jó ez neked, hogy nem foglalkozol magaddal?

Miért nem lehet az önfejűséget, az egoista nagyképűséget háttérbe szorítani, amikor az egészséged a tét? Meg akarsz halni? Ezzel az 50 kg súlyfelesleggel öngyilkos hajlamú vagy, de tényleg.

2019. jan. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
57%

Figyelj már utolsó, miért ingerled fel magad az én túlsúlyos testemen? Én csak elmagyaráztam a kérdező hölgynek, hogy párválasztásnál nem elsődleges szempont sok embernél a tökéletes kinézet. Nekem pl. ilyen kinézettel sem okoz gondot a párválasztás. Egy szóval sem említettem, hogy ez egészséges dolog. Viszont semmilyen gyógyszert nem szedek.

És szerintem abban igazam van, hogy a jó testű emberek közül sokan el vannak szállva maguktól. Pl. unokatesóm, aki férfi, magas vékony testalkatú. Engem mindig lefikázott a kinézetem miatt, meg alapból csomó embert leszólt. Feleségül vett vmi szőke cicababát, aki egy ócska csicska kapcarongynak használta a házasságuk alatt. Nemrég váltak. Most a szépséges rokon egyedül él bőven 40 felett teljesen őszbe borult hajával, a jóféle szexi testével. És még eü problémái is vannak, állandó derékfájással küzd.

2019. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
25%

Nem idegesítettem fel magam. Válaszokat szerettem volna kapni, hogy mi a jó a túlsúlyban.

A kövéreket már óvodás korban cikizik, ez nem újdonság.


A belső mentalitás pedig nem kg-ban mérendő. Sok kövér pedig irigykedve bámulja a vékony sportos csajokat, miközben kétpofával zabálják a sok édességet.

A cicababák pedig külön kategóriát képviselnek. Őket nem kéne összemosni az értelmes vékony nőkkel.


"Viszont semmilyen gyógyszert nem szedek."

Egyenlőre. De ha tudod, hogy egészségtelen, akkor mit teszel annak érdekében, hogy lefogyj?


Ahogy az ember idősödök jönnek elő a különböző problémái, ha nem figyel oda az egészségére. Most könnyen beszélsz fiatalon. Hány éves is vagy? Majd ha te is leszel 40-50 közötti, azért kíváncsi leszek, hogy mennyi eü problémád lesz a súlyod miatt.


Az a baj, hogy az emberek nem foglalkoznak az egészségükkel, belehalnának, ha bármit is tenni kéne érte, de az orvostól várják a csodát.

Pedig mi magunk tehetünk a legtöbbet. Ha mi nem foglalkozunk az egészségünkkel, akkor ki fog?


Neked is tanácsolom, hogy egészséged miatt kezdj el fogyni, ha tisztes öregkort meg szeretnéd élni egészségesen.

2019. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
35%
Terveim között szerepel, hogy összekapom magam. Amúgy 10 éve kezdtem hízni a kényelmes életmód miatt. 35 éves vagyok.
2019. jan. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
30%

És a tervedet mikor szeretnéd elkezdeni megvalósítani?

Az lenne a legjobb, ha már holnap elkezdenéd, mert ha állandóan csak halogatod, abból úgysem lesz semmi.


Kezdésnek elég annyi, hogy az édességeket és a cukrokat mellőzöd az étkezésedből. A többi meg majd jön utána.


Ha van egy célod, akkor tegyél meg mindent annak érdekében, hogy elérd. Legyen akaraterőd, kitartásod és motivációd.

2019. jan. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Ágyba vinnélek.
2019. febr. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!