Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén, csak nekem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, csak nekem van elegem a szerelmespárokból?

Figyelt kérdés

Esküszöm, már rohadtúl lefáraszt ez az egész. Mégsem igazán tudom, hogy pontosan melyik része is... Az egyik, hogy bármikor látok párokat, úgy nyalják egymást mindenki előtt, mintha épp d**ni készülnének. Ezzel nincs bajom, csak akk menjenek szobára.

A másik meg, hogy mért kell mindenkinek tudnia, hogy ők mennyire szerik egymást. Ha felmegyek fb-ra tovább folytatódik a nyalakodás, ha találkozok egy párral, akk máris a képembe kapom, hogy milyen boldogok stb. Nemcsak, hogy kissé mű, vagy épp fárasztó, de még bennem van az is, hogy ez unalmas. Úgyértem olyan egy klisé... Nekem nincs senkim, de őszintén nemis igen vágyok rá. Persze, most jöhet, hogy az a bajom, hogy nekem nincs senkim. Azért nincs, mert nem is akarok senkit. Sokkal több a szabadságom, ha nincs mellettem senki, akit kerülgetni kell, s akit egy idő után úgyis megunok. Ígymeg nincsen komoly kapcsolatom, így sokkal szabadabb az egész. Nem is tudom, nekem valahogy nem fekszik ez a dolog...



2019. jan. 14. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%

Keress valami hobbit! Menj el sportolni.


Rád férne, hogy kicsit kiereszd a gőzt.

2019. jan. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
13%
Engem is,főleg amikor az utcán nyalakodnak.Azt is bírom amikor a buszon vagy villamoson egymás ölében ülnek,pedig van üres szék.Szánalmasak.
2019. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

Nekem abból van elegem hogy drágult a pálinka és a cigi... szeretlek Magyarország Európa második legcsovesebb országa. ..

Én is utalom ezt a nyilvános enyelgest hogy szetsopkodjak egymast mindenhol

Sétálnak kezen fogva nem lehet tőlük haladni mert nem engednek el egymás kezet mert bele halnának. Teljesen megértelek kérdező egy kapcsolat nyűg , macera , teher. Az eleje jó míg van biokemeia de utána egy rakat fos

Nem értem én sem miért jó nyilvánosan enyelegni , meg Facebookon.

Soha nem csinaltam ilyet mert gaznak tartottam. Már a kezenfogva való setaltol is kiraz a hideg . Nem értem az emberek miért imádják ennyire

2019. jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Én házasként is értelek - persze erre jön majd a komment, h persze, mert én meg már unom a férjemet - lófhaszt! :) Szal ja, nagyon sokan túltolják ezt a “jajdeqrvaboldogokvagyunk, mutogassuk mindenkinek”-dolgot... sosem értettem igazán, a kapcsolatunk elején sem viselkedtem így. Valamiféle túlkompenzálás az ilyen ilyen - szerintem.
2019. jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az engem is idegesít mikor úgy nyalják egymást a buszon,villamoson,metrón,hogy közben már a nyakamba állnak,és szinte én vagyok a harmadik résztvevő.Ennyi.
2019. jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Adom a kérdést. Szerinted többek között miért töröltem a facebookot? Mert a faxom ki van az emberekkel.
2019. jan. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Grincsek vagytok mindannyian 😀

Facen engem is idegesìt a nyálfolyam de szerencsére nem sok ilyen ismerősöm van.

Élőben meg olyan cukik 😂

Oké, van az ízléstelen határ, bár én élőben sem sokat látok. Az meg hogy összebújva,kézenfogva vagy csókolózva látom őket nem zavar.

2019. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem akarsz senkit. Akkor miért iritál ennyire egy kézen fogos pár is,v klözös foto,v a tudat h vki párban van,mások boldogsága miért fáj? Ne kattanj be aztán lövöldözöl randomra párokra.. :(
2019. jan. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak ettől a facebook sz**arságtól akadok ki..vagyis hányok:


Párok, társak, szülők gyerekek....kiírja anyu, hogy szeretlek XY drágaságom....válasz a lányától én is szeretlek anyu...meg én is szeretlek anyu....vagy a szeretlek szerelmem és válaszol ott rá a másik, hogy én is szeretlek.


Ésssssssssssssss mindezt úgy, hogy egy házban vagy lakásban vannak, pár méterre egymástól... :)

2019. jan. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem azok zavarnak, akik siránkoznak nekem, hogy elegük van a párjukból, mert mekkora szemét, aztán kibékülnek vele és teleszórják a facebookot, hogy szeretlek csibém.


Meg akik pettingelnek a metróban vagy az út közepén, hogy nehogy elférjenek más gyalogosok, cupp, cupp.


Szerintem ez tök magánügy, nem szoktam én se a társamból falatozni nyilvánosan.

2019. jan. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!