Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén, csak nekem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, csak nekem van elegem a szerelmespárokból?

Figyelt kérdés

Esküszöm, már rohadtúl lefáraszt ez az egész. Mégsem igazán tudom, hogy pontosan melyik része is... Az egyik, hogy bármikor látok párokat, úgy nyalják egymást mindenki előtt, mintha épp d**ni készülnének. Ezzel nincs bajom, csak akk menjenek szobára.

A másik meg, hogy mért kell mindenkinek tudnia, hogy ők mennyire szerik egymást. Ha felmegyek fb-ra tovább folytatódik a nyalakodás, ha találkozok egy párral, akk máris a képembe kapom, hogy milyen boldogok stb. Nemcsak, hogy kissé mű, vagy épp fárasztó, de még bennem van az is, hogy ez unalmas. Úgyértem olyan egy klisé... Nekem nincs senkim, de őszintén nemis igen vágyok rá. Persze, most jöhet, hogy az a bajom, hogy nekem nincs senkim. Azért nincs, mert nem is akarok senkit. Sokkal több a szabadságom, ha nincs mellettem senki, akit kerülgetni kell, s akit egy idő után úgyis megunok. Ígymeg nincsen komoly kapcsolatom, így sokkal szabadabb az egész. Nem is tudom, nekem valahogy nem fekszik ez a dolog...



2019. jan. 14. 19:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ne facezz! Kerüld az embereket!
2019. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül, nyugi. mondjuk engem mindenki irritál, nem érdekel, hogy szerelmesek-e vagy sem :D
2019. jan. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!