Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavarna ha nincs diplomája a barátotoknak?

Figyelt kérdés
Sajnos épp érettségi előtt voltam mélyponton és nem tudtam koncentrálni. Nem tudtam leérettségizni. Azóta eltelt 9 év. Nem érzem magam elég jónak senkihez.
2019. jan. 16. 20:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Habár nem vagyok lány, de azt azért ugye érzed, hogy ez elég béna kifogás? Egy diploma sem jelent semmit, ha valaki még azt sem tud szerezni, az nekem kicsit már szint alatti. Vagy ne legyen diplomája, de akkor is tudjon érvényesülni az életben.
2019. jan. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%

Ugye tudod, hogy ez a mélypont csak kifogás?

1-2-3-4-5 évvel később is csinálhattál volna új érettségit. Aztán egyetem.


Nem az a baj, hogy nincs diplomád, hanem az áldozatként tetszelgő siránkozás. Tessék felvállalni a valós okot.

2019. jan. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem zavarna. Nem a diplomától lesz valaki intelligens vagy éppen a nem lététől unintelligens. Mondom ezt diplomás nőként 35 felett. Ja és a jelenlegi páromnak sincs érettségije, "csak" szakmunkásbizonyítványa.
2019. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Az nem zavarna, hogy nincs diplomája. Az viszont igen, hogy nincs önbizalma, de nem próbál javítani a helyzeten, csak magyarázkodik és kifogásokat keres.


Ha intelligens, művelt, lehet vele beszélgetni és vannak céljai az életben, akkor nem számít, hogy diplomás-e. Ha olyan önértékelési zavara van mint neked, akkor viszont nem én leszek az, aki pátyolgatja a lelkét.

2019. jan. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
Az érettségi ad egy tartást, egy próbatétel a felnőtté válás felé vezető úton. Nem lesz ennek hiányában valaki unintelligens, de azért fejleszti a kitartást,az önreflexiót, a műveltséget, az élethez való hozzáállást.
2019. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%
Trükkös kérdés... neked ugyanis nem diplomád nincs haver, de még érettségid sem :)
2019. jan. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Diploma miatt sirsz, pedig egy retkes erettsegid sincs.

Mint azok akik amiatt sirnak h baj e h nincs nyaralojuk, kozbe albiba vergodnek.

2019. jan. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Rockarc ***** válasza:
22%

Kepzeld az egyetemistak java resze folyamatosan "melyponton" van, es megis sorban szaladnak neki a vizsgaknak, amig az osszeset le nem gyurik. Egy erettsegit meg almombol felkelve is megirnek, bar nyilvan mas a tananyag egy resze, mint az en aktiv tudasom, de azert nem egy komoly kihivas.


9 ev alatt nem jutottal el odaig, hogy felkeszulj normalisan? Szerinted ez milyen bizonyitvanyt allit ki rolad? Az elso problemanal ugy osszeesni, hogy fel sem allsz belole, nem egy ferfias dolog. Nem a diploma hianya lesz itt a legnagyobb kerekkoto egy kapcsolat fele vezeto uton.


42F

2019. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
44%

Mellesleg egy esti gimiben az érettségi nagyon nem ugyanaz, mint a nappalin.


Volt szerencsém dolgozók esti gimnáziumának a növendékeihez, amire a nappalin 1-est kaptál volna, ott a tanár már dobott egy 3-ast. Pontosan tudja mindenki, hogy nem kell tartani, hogy valaki orvos lesz az esti gimi után, legtöbben azért hajtanak, mert a melóhelyen akkor kapatnak egy kis előléptetést, vagy olyan gépet is kezelhetnek, amihez a munkáltató elvárja az érettségit, valamint meló mellett tanulni is nehezebb



Szóval kb negyed energiabefektetéssel legalább egy érettségit legyűrhettél volna.

2019. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Mcgalagony17 ***** válasza:
74%

Szia! Nekem az a véleményem, hogy ha valakinek nincs diplomája, az nem a világ katasztrófája. Akkor legyen egy jó szakmunkás. A lényeg az, hogy ne ténferegjen normális életcél nélkül a világban, és éljen meg a fizetéséből. A diplomásokkal kapcsolatban egyébként van némi fenntartásom- szerintem a sok sznob miatt akikbe eddig belefutottam-, hogy a legtöbbjük eléggé lenézi a többi embert, akinek épp nincs bármilyen okból. Tehát szerintem a diploma csak egy papír, de persze tény, hogy jobban lehet vele boldogulni, mint nélküle :)


24/N

2019. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!