Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavarna ha nincs diplomája a barátotoknak?

Figyelt kérdés
Sajnos épp érettségi előtt voltam mélyponton és nem tudtam koncentrálni. Nem tudtam leérettségizni. Azóta eltelt 9 év. Nem érzem magam elég jónak senkihez.
2019. jan. 16. 20:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Engem az sem zavar ha nincs Eretsegi...de egy szakmaja azért legyen.

N26

2019. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
47%
esküszöm, engem már az frusztrálna, ha lenne neki(nekem nincs). az ilyen emberek általában alapból sokkal többet képzelnek magukról egy sajtpapír miatt, de kétkezi munkát a büdös életben nem tudna elvégezni egyik se. nekem íróasztalos csóka nem kéne. (fizikai melós vagyok és nő)
2019. jan. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Azért igyekszem. Nemzetközi kamionsofőr vagyok.Próbálom hasznossá tenni magam. Olvasok és tanulok Angolul. Nem élősködök a szüleimen. Vannak céljaim az életben. Egyszerűen frusztrál, hogy nincs meg az érettségi.
2019. jan. 17. 06:25
 14/21 anonim ***** válasza:
52%
Az zavarna, ha butább nálam, ha szellemileg nem partner számomra és az, ha lassan egy évtizede elvan a sz@rban és nem próbál fejlődni, javítani a helyzetén.
2019. jan. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

11-es vagyok.

Ne zavarjon! Nekem pl van diplomám de én meg buszsofor vagyok és szeretem a munkám.

2019. jan. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerezd meg az érettségit. Nem fogsz többet keresni vele, nem leszel több tőle, de ha ennyire zavar csináld meg. Nem nagy cucc. Én vidéken élek, nem tudom te hol, de itt semmire nem mész vele.Itt még egy diplomával sem tudsz többet keresni, mint egy jó szakmával. Könyvelő barátnőm keres 140-et, szakmunkás férjem 250-et a munkahelyén, és még ennyit maszekol. Nem tudom, hogy Pesten mi a helyzet, ott biztos, hogy több lehetőség van. Ha kamionos szeretnél maradni, tök felesleges.
2019. jan. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
55%

Lányok!


Titeket zavar, ha nincs diplomám? Ugyanis nem engedtek érettségizni, mert a felső tagozat feltétele lett volna, hogy megtanuljak olvasni.


De azt látom, hogy a nőknek csak diplomás pasi kell.

2019. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Utolsó ez most mi? Ha nem tudsz olvasni, hogy tudsz írni?
2019. jan. 17. 20:30
 19/21 anonim ***** válasza:
A páromnak nincs diplomája, abszolút nem zavar. Azzal foglalkozik, ami érdekli és amiben tehetséges, folyton fejleszti magát a szakmájában. Ezt fontosnak tartom, sokkal fontosabbnak, mint hogy pontosan milyen papír figyel a fiókjában.
2019. jan. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezek miatt a társadalmi rangok miatt lettem anarchista és egyenlőség párti. A hierarchia csak tönkre teszi, nyomorba taszítja az ember pszichéjét. Emiatt próbálom az embereket emberségesebb belátásra téríteni és remélem egyre több ember fog rájönni arra, hogy a hierarchia társadalmi rang csak fasizmust szül.

Kérdező, egy normális emberséges embernél nem az számít, hogy mid van hanem az, hogy ki vagy. Az ember elég összetett lény és nem abban merül ki, hogy milye van és milye nincs.

2019. jan. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!