Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan párok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan párok, akik neten ismerték meg egymást és hosszú kapcsolatban élnek?

Figyelt kérdés
A jelenlegi barátommal 1,5 hete vagyunk együtt, igaz neten jöttünk össze. Megkaptam már párszor azt hogy úgy sem lesz tartós és hosszú, és úgysem lehet szerelmes neten keresztül stb. De tudom hogy az. Legjobb haverjával is beszéltem, és több dolog is bizonyítja..de a lényeg..leírnátok a történeteteket? Érdekel és köszönöm a válaszokat:)

2019. jan. 16. 22:05
1 2
 11/18 LazyJones ***** válasza:
100%
Lassan egy éve vagyok együtt párommal, neten ismertük meg egymást. Korábban exemmel szintén neten ismerkedtünk meg, 3.5 évig tartott, ebből másfelet együtt is éltünk.
2019. jan. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én facen találtam rá a páromra és már bő egy éve együtt vagyunk.

Nagyon boldog vagyok vele :)

2019. jan. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Neten ismerkedtünk. 8 éve remekül működik a kapcsolatunk.
2019. jan. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is neten ismertem meg a barátomat, másfél éve vagyunk együtt. Persze pár hét chatelés után találkoztunk, közel lakunk egymáshoz, és rendszeresen tudunk találkozni. Az szerintem is vicc kategória, hogy neten beszélgetsz valakivel, és másfél hét után szerelembe esel, úgy, hogy személyesen nem is találkoztok. Szóval egy dolog, hogy neten indul, meg egy másik, ha ott is marad. Azért van különbség.
2019. jan. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mi úgyszintén...9éve együtt és 4éve házasok.
2019. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szintén neten ismertem meg a páromat, 3,5 éve vagyunk együtt, és májusban lesz 3 éve, hogy együtt is élünk.
2019. jan. 20. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátom a neten, egy társkereső oldalon ismerkedett meg a párjával, azóta már összeházasodtak, és nagyon boldogok.
2019. febr. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, hogy neten megismerni valakit, és személyesen találkozni társkeresési céllal nem sokkal neccesebb, mint az utcán vagy szórakozóhelyen leszólítani valakit.

Csak a netes ismerkedés ne arról szóljon, hogy mindketten a gép fedezékéből teszik meg az ismerkedő lépéseket, aztán amikor már úgy érzik, hogy eléggé ismerik a másikat, és szeretik, akkor találkoznak, mert ilyenkor valóban könnyen lehet, hogy egy illúzióval ruházzuk fel a másikat, valójában egészen más. És nem arra gondolok, hogy 20 éves szexi lánynak adja ki magát a 70 éves perverz pasi. Gyors találkozásnál ezek is hamarabb kiderülnek, hisz az ilyenek érthető módon nem akarnak találkozni, vagy ha igen, az nagyobb gond, szóval alapvető biztonsági okból egészséges óvatosságra szükség van, pl. nyilvános találkozóhely, ahol emberek vannak.

2019. febr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!