Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most először vagyok igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most először vagyok igazán szerelmes, és nagyon félek a szextől a testi hibáim miatt. Vélemény?

Figyelt kérdés

25 évesen most először jött el az életemben, hogy teljesen odáig vagyok valakiért, a dolog kölcsönösnek ígérkezik.

Azonban van egy kis gond. Gyerekkoromban volt egy betegségem, ami miatt nagy dózisú szteroidterápiát kaptam fél évig, ez eléggé tropára tette a bőröm. Vagyis a csípőm és a az egyik felkarom belső fele tele van nagyon látványos striákkal, illetve a mellemen is vannak, azért meg vannak ereszkedve. Korábban megoldottam azzal, hogy melltartóban-sötétben szexeltem, vagy mondjuk alkoholizálás után, amikor ez volt a legkevésbé lényeges. Most viszont eléggé félek, hogy le fog lankadni tőlem, és egyrészt nem fog működni a dolog, másrészt teljesen összetörne az önbizalmam :(



2019. jan. 20. 17:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

A hosszú párkapcsolat lényege, hogy fogadd el a másikat a hibáival együtt. Mondom ezt 30 év házasság tapasztalatával.

Valahol el kell kezdeni, hogy kiderüljön működik-e.

2019. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben beszélnék erről Neki mielőtt a szexre kerülne a sor. Már csak azért is mert egyébként végig fogod izgulni az egészet,esetleg takargatni magad, ahelyett,hogy az ölelkezésre koncentrálnál.


Hidd el ha beszélsz róla Őt se fogja váratlanul érni, és Te is felszabadultabb, nyugodtabb leszel.

2019. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Igazából a betegségem valahogy még nem is került szóba, de ha úgy adódik, akkor megemlítem neki.
2019. jan. 20. 18:28
 14/24 CaroLimona ***** válasza:
100%
Erről én is beszélnék vele már előtte,hogy ezek voltak veled gyerekkorodban,így biztos nem éri meglepetés.Amúgy magunkon a hibát sokkal rosszabbnak gondoljuk,mint amilyen valójában.
2019. jan. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Megette a fene az olyan kapcsolatot amely ezen elbukna! Az olyan pasit ne sajnáld!
2019. jan. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne idegeskedj. Ha nem fogadja el, akkor nem vesztel úgysem semmit. És előbb utóbb akad, akinek ez nem fog számítani. Meséld el neki, hogy téged zavar, és legyél egy pár alkalommal melltartóban a szex közben. Hamar meg fogjátok szokni, és akkor le lehet azt is venni.
2019. jan. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat, akkor az exemnek kicsi volt a pénisze és szőrös volt a háta. Ez a 2 kombó kiverte volna a biztosítékot, de sajnos szerettem a r**adékot. :D
2019. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
75%

😂😂😂😂😂😂😂😂

Ah az utolsó halali volt de aranyos is

2019. jan. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

A melled miatt ne aggódj, a pasik nagyon nagy részét csak az érdekli, hogy legyen neked.

Ha nem mondod el neki, talán fel sem tűnik neki.

2019. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Rengeteg nőn van stria. Pl. akinek hirtelen nagyot nőtt a melle, vagy hirtelen nyúlt. Csípőn, mellen, stb.

Sőt, pasikon is láttam már, ha hirtelen hízott vagy izmosodott.

Szerintem nem most lát ilyet először.

Azt hittem minimum az a testi hibád, hogy hosszú göndör szőr nőtt a mellkasodra. 😅

2019. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!