Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmmel 1eve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 1eve vagyunk együtt és a szüleim nem mindig engedik, hogy itt legyen?

Figyelt kérdés

Olyan kellemetlen ez nekem 21evesek vagyunk. Távkapcsolatban élünk, a barátnőm jelenleg kollégiumban lakik. Minden héten itt van legalább 1-2napot. De ha többet szeretnénk együtt lenni, szüleim megtiltják hogy feljojjon es itt aludjon, mert hogy nekik is sok... Én megértem őket is de hova tudnánk menni? Főleg ebben a téli időben, és szeretnénk ma is együtt aludni.

De szüleim mondták, hogy nem. Mivel szombat vasárnap itt lesz.

Mit csináljak? Barátnőmnek hogy mondjam ezt meg?

Volt már ilyenre példa de mindig kiharcoltam, hogy itt legyen most már belefáradtam ebbe. Jövőre mennénk albérletbe



2019. jan. 23. 15:18
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Nem feltétlenül dugni akarnánk...

Csak itt aludna

2019. jan. 23. 16:00
 12/21 anonim ***** válasza:
50%

Barátnődnek őszintén mondd meg, kapcsolatban vagytok, tudnotok kell beszélni dolgokról.


Szüleid elég furák, az ilyen szülők szoktak csodálkozni, ha a gyerekük feléjük se szagol, miután kirepült.


Annyit lehet tanácsolni, hogy valahogy bírjátok ki jövő évig, bár pontosan tudom, hogy milyen rossz a helyzet (nálunk pontosan ugyanez volt, amíg a szüleimmel laktam, csak nálunk havi 1 éjszakát engedtek..), de mást nem nagyon tudtok tenni, az albérlet irtózatosan drága mulatság, gondolom nem véletlenül csak jövőre tervezitek... :(


Szobát nem tudtok kivenni valahol?

2019. jan. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
74%
Senkinek semmi köze hozzá, hogy mit csináltok a szobádban. De akkor is, plusz egy fő van a lakásban, akihez csak te kötődsz. Szerintem egészséges kompromisszum, ha hétvégèn nálatok van a lány, hétköznap meg mindenki csinálja a dolgát. Esetleg hétköznap be lehet ülni kávézóba, teaházba, vagy ilyesmi helyre beszélgetni. Elhiszem, hogy többet szeretnétek együtt lenni, meg ez így egy kicsit tini szint, de most ez van. Ezt az évet bírjátok ki, aztán ùgyis összeköltöztök. Az előttetek álló 5-6 évtizedhez viszonyítva semmi ez az 1 év.
2019. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
57%

" a sok nyugger hogy a fia/lánya otthagyta a francba,"


Én inkább azt látom, hogy még nyugger korukban is a szülőkre támaszkodnak a "gyerekek".


Ha egy héten 1-2 napot ott tud lenni, azzal elégedjetek meg. Nem várhatod, hogy a szüleid másokat kerülgessenek a saját lakásukba, reggel munkába menet, stb. Gondolom, egy 2-3 szobás kis lakásban laktok 1 darab fürdőszobával.


Barátnőd magától is rájöhetne, hogy nem töltheti a fél hetet másoknál.

2019. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
64%

"És aztán csodálkozik a sok nyugger hogy a fia/lánya otthagyta a francba,"


Nagyon remélem, hogy nekem majd nem ilyen követelező, nagypofájú gyerekem lesz, aki minden, számára nem tetsző dologra ezt vágja rá. Majd elköltöm a pénzem ápolókra, és lesheted az örökséget.

AMúgy kihagytad, a "nem én akartam megszületni" kártyát, amit hozzád hasonló iq fájterek mindig előhúznak.

2019. jan. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon remélem, hogy nem lesz gyereked!
2019. jan. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
33%

Ahogy előadod, kb úgy körvonalazódik az álláspontod, mintha a gép dobná ki a gyerek jellemzőit.

Ez nem ax 5-ös lottó keverőgépe...

Toleránciát, kompromisszum készséget várj attól akinek adsz is.


De mondom, a macska nem pofázik vissza, és bármikor ki lehet dobni következmény nélkül.


(Üdv: a srác aki 16 évesen otthagyta a retekbe a diszfunkcionális családját és most harmad éves egyetemista albérleti lakásban)

2019. jan. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
28%
A gyerek se örülne, ha anyuka/apuka ismerőse ott lógna a lakásban egy héten többször.
2019. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Gondolom vannak neki is szülei, néha lógjatok náluk.
2019. jan. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#18

A kérdezőnek nem "valami ismerőse" lógna ott, hanem a párja. Mint ahogy a szülők is egy esetleges válás után sokszor összeköltöznek az új párjukkal, aki a gyereknek először idegen, mégis egy fedél alatt laknak.

2019. jan. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!