Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elviselnétek azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviselnétek azt, hogy a párotok így beszéljen veletek?

Figyelt kérdés

Mindig azt mondja,hogy csak viccel meg poén nem gondolja komolyan, de nekem nagyon rosszul esik.

A kedvenc mondatai azok, hogy: "csicskám vagy?","tisztelsz?"

Én ezeket nem tudom poénra venni.


2019. jan. 26. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
A második eset után lehetett volna búcsút inteni neki. Első után szólsz, hogy ez nem vicces és ne csinálja többet. Nem bonyolult ez.
2019. jan. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szóltam persze, hogy ez nekem nem tetszik.
2019. jan. 26. 12:21
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Nem viselném el.


És még vele vagy? Milyen következményei vannak a tettének?

Ha nem szakítasz, akkor miért tetted fel a kérdést?

2019. jan. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem vicces! Miért viseled el?
2019. jan. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Várj, most kérdezi ezeket, vagy kijelenti? Nem mindegy, mindenesetre nekem nem tiszta
2019. jan. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd. Én hagytam, fejemre nőtt a férjem. Leépítette az önbizalmam. Beszélj vele, ha nem érti meg, hagyd ott. Főleg ha még nincs gyerek.
2019. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vicces, én nagyon helyre raknám. Engem egy időben a menstruáció alatt piszkált, hogy biztos Vér néni miatt vagyok hisztis. Lehet azért voltam, lehet nem, de akkor se maceraljon. Ha hisztis vagyok ezek a megjegyzések csak olaj a tűzre. Helyre raktam, hogy ez sértő és ne merje többé felhozni, mert megbánja. Azóta nem emlegeti.
2019. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy eretlen idiota. Miert pazarlod ilyenre az idod? Nem normalis.
2019. jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kerdezi
2019. jan. 29. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!