Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a munkatársn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a munkatársnőmről a következők alapján?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen dolgozik egy nő, akivel jóban vagyunk. Szerintem nagyon jó fej, kedves, és más kollégákkal is kijön. Sokszor így többen is elmegyünk ebédre és céges sörözéseken is ez a kolléganőm általában ott van, mivel nincs senkije sem és nem zárkózik amúgy sem el a férfiak társaságától. Ergo, nem zavarja, ha ő az egyedüli nő. Tudni kell róla, hogy nagyon harsány, nagyszájú és szereti ölelgetni a másikat. Ilyen fajta. Egy céges bulin viszont volt, hogy picit többet ivott és már nagyon nyomult rám. Ezt elmondtam a páromnak, aki rögtön azzal jött, hogy márpedig ez a nő nem csak barátságot akar, hanem mást is ha lenne rá alkalom. Én csak legyintettem egyet, hogy hülyeségeket gondol. Viszont azóta a páromnak nagyon ellenszenves lett, látom rajta, ha róla beszélek. Nem vitatkozunk ezen, egyszerűen csak látom, hogy nem tetszik neki, hogy jóban vagyunk.

Most pénteken ismét lesz egy céges sörözés a város egyik legfelkapottabb sörözőjében és teljesen véletlenül a párom is ott lesz a baráti társaságával, mivel szülinapot ünnepelnek. Picit aggódom, hogy mi lesz az este folyamán, nehogy a menyasszonyom félreértsen bármit is ha esetleg a munkatársnőm úgy viselkedne. Nem akarom, hogy rosszul érezze magát emiatt. Egyébként én férfi szemmel nem veszem észre, hogy "fura" lenne a nő viselkedése. Szerintem ő csak ilyen és nem gondolom túl.


Szerintetek? Köszi a választ. 28/F


2019. jan. 29. 15:06
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg hulla naív vagy,egyetértek😅Az a nő egy .... tartsd a távolságot.Lehet Te nem akarsz semmit,de majd ha önszorgalomból megpróbál ennél jobban közeledni,akkor magyarázhatod majd,hogy Te nem akarsz semmit.Attól mêg rosszul néz ki,hogy bepróbálkozik.1
2019. jan. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát vagy naiv, vagy provokátor, ez itt csak akkor derül ki mindig ha valaki már végletekig tudta hergelni a kérdezőt és az elszólta magát mérgében.
2019. jan. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem értelek, ne haragudj!
2019. jan. 29. 15:29
 14/30 A kérdező kommentje:
És a kocsis sztori, amit leírtam? Az nem túlzás?
2019. jan. 29. 15:30
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nő miatt váltam el 1 év alatti kisgyerekkel.... Légy óvatos és ne légy naív! 35+N
2019. jan. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Túlzás vagy nem, mi tudjuk mire képesek egyes nőtársaink ezért mindig óvatosak próbálunk lenni. Sőt, a megérzéseink is ritkán csalnak.

Ezért ha fontos a kapcsolatod, akkor próbálod távol tartani ezt a nőt, egyértelmüen a tudtára adod, hogy semmi se lesz és ennyi. Azon az eseményen majd néha odamehetsz a párodhoz is.

Illetve " Picit aggódom, hogy mi lesz az este folyamán, nehogy a menyasszonyom félreértsen bármit is ha esetleg a munkatársnőm úgy viselkedne." Veled ne 'viselkedjen úgy' Csak azzal lehet 'úgy viselkedni' aki hagyja is.

2019. jan. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Hát oké, de most legyek a kolléganőmmel egyszeriben olyan "bunkó", hogy pl. sehova sem megyek velük, ha netán valahol mellé kerülök, akkor látványosan álljak fel és menjek onnan?
2019. jan. 29. 15:48
 18/30 Rockarc ***** válasza:
94%

Kerdezo, mi a nem vilagos ezen? Nem azt mondtak, hogy fejeld meg, ha odamegy hozzad, hanem azt, hogy ne engedd a nayakadba ugralni. De latom itt a felesegednek lesz igaza, mert neked ez jon be.


42F

2019. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Azt már réges rég nem engedem neki... A becsiccsentett céges buli után megszűnt ez.

Amúgy nem akarok "hisztizni", legyen, hogy ez a viselkedés nem normális, de az sem hiszem, hogy normális, hogy a párom már olyanokon "Puffog", hogy ki ül mellém a kocsiba..

2019. jan. 29. 15:58
 20/30 anonim ***** válasza:
95%

Nézd, én társasági, extrovertált nő vagyok aki jól kijön a férfiakkal is DE! Ettól még nem nyomulok rá a pasikra, pláne nem így, pláne nem olyanokra akiknek párjuk van. Van néhány férfi barátom akiknek vagy ismerem a barátnőjét és a pasast már azelőtt megismertem hogy ők összejöttek volna és sose volt köztünk semmi, mert nem vonzódunk a másikhoz, vagy pont úgy lett a barátom hogy az egyik barátnőm pasija és jól kijövünk és találkozásnál/elköszönésnél barátilag megöleljük egymást. Pont. Ennyi. Amúgy nrm mászom a nyakukra. Miért? Mert van párjuk de ha lenne se akarnék tőlük semmit. Olyat nem ölelgetek csak úgy random akitől nem akarok semmit. Miért? Mert félreértheti.

Kocsiban szimplán udvariasságból meg logikailag is nehogy mar a 2 méter magas pasinak kelljen hátul nyomorognia.

Kérdező vagy vaj v naiv vagy ha azt hiszed hogy a csaj irányodba semleges. Lehet hogy te nem akarsz semmit de hidd el hogy ő akarna. Nincs azzal baj hogy jöba vagy egy nővel, a baj azzal van hogy a nő nyomul és te nem állítod le.

A barátnődet nyugtasd meg hogy nem akarsz a csajtól semmit, a kollégá pedig tessŕk leállitani ha legközelebb túl közvetlen lenne, nyomulna stb. Miélőtt még késő lesz...

2019. jan. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!