Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a munkatársn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a munkatársnőmről a következők alapján?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen dolgozik egy nő, akivel jóban vagyunk. Szerintem nagyon jó fej, kedves, és más kollégákkal is kijön. Sokszor így többen is elmegyünk ebédre és céges sörözéseken is ez a kolléganőm általában ott van, mivel nincs senkije sem és nem zárkózik amúgy sem el a férfiak társaságától. Ergo, nem zavarja, ha ő az egyedüli nő. Tudni kell róla, hogy nagyon harsány, nagyszájú és szereti ölelgetni a másikat. Ilyen fajta. Egy céges bulin viszont volt, hogy picit többet ivott és már nagyon nyomult rám. Ezt elmondtam a páromnak, aki rögtön azzal jött, hogy márpedig ez a nő nem csak barátságot akar, hanem mást is ha lenne rá alkalom. Én csak legyintettem egyet, hogy hülyeségeket gondol. Viszont azóta a páromnak nagyon ellenszenves lett, látom rajta, ha róla beszélek. Nem vitatkozunk ezen, egyszerűen csak látom, hogy nem tetszik neki, hogy jóban vagyunk.

Most pénteken ismét lesz egy céges sörözés a város egyik legfelkapottabb sörözőjében és teljesen véletlenül a párom is ott lesz a baráti társaságával, mivel szülinapot ünnepelnek. Picit aggódom, hogy mi lesz az este folyamán, nehogy a menyasszonyom félreértsen bármit is ha esetleg a munkatársnőm úgy viselkedne. Nem akarom, hogy rosszul érezze magát emiatt. Egyébként én férfi szemmel nem veszem észre, hogy "fura" lenne a nő viselkedése. Szerintem ő csak ilyen és nem gondolom túl.


Szerintetek? Köszi a választ. 28/F


2019. jan. 29. 15:06
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, valamit igyekszem majd kitalálni erre a problémára. Egyébként ebből kifolyólag elmondtam a páromnak, hogy a pénteki összejövetelen ott lesz a kolléganő is. Nem akartam eddig neki mondani, nehogy ideges legyen miatta. Persze a válasza az a szemforgatós "remek" válasz volt. Erre elkezdte, hogy legalább helyben megfojthatja a nőt, bár hogy inkább nem lesz hisztérikus, ő lesz az okosabb, hogy keresztül néz majd rajta. Mondtam neki, hogy ne féljem, természetesen odamegyek hozzá az est folyamán. Nem kell semmiféle jelenetet rendezni.
2019. jan. 29. 16:17
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
Gondoltam, hogy nő írta ki, fordított kérdés.
2019. jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Mi? 😂😂😂 Nyugi, biztosíthatlak, hogy férfi vagyok 😂😂
2019. jan. 29. 16:46
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld
2019. jan. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Te élvezed /bár az ellenkezőjét írod/,hogy bejössz ennek a kolléganőnek. És tudod,hogy többet akarna Tőled, de itt, Tőlünk akarod ezt hallani.


Én a helyedben nem mennék el erre az összejövetelre, mondhatnád,hogy náthás lettél, nem érzed jól magad.


A párod biztos szemmel tartana, Te pedig bizonyára nem tudnál fesztelenül sörözgetni. Aztán ha lenne valami kósza mozdulat a kolléganő részéről máris hülye helyzetbe kerülnél. Ha hárítanál a nő részéről, ha kevésbé, a párod részéről.


Ha egyértelműen távolságtartóbb vagy bizonyára észreveszi a kolléganő, és bármilyen nagyszájú, nem fog megtalálni a közvetlenségével, inkább leáll.

2019. jan. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Hidd el, én esküszöm még azt se veszem észre ha valaki flörtöl velem. És ez nem vicc.. A párom ezen szokott nevetni, hogy én nem veszek észre ilyeneket. Eskü, nem kamu. Valahogy ilyen közt sose tudtam különbséget tenni, hogy most ki hogy tekint rám. Persze amikor szingli voltam az más volt, de most szerintem alapból nem veszek fel ilyen viselkedéseket, mivel párom van és eszembe sem jutna semmi "mellékes"
2019. jan. 29. 20:20
 27/30 anonim ***** válasza:
85%
En azt nem ertem, h miert nem lehet megmondani a kolleganonek, hogy teged ne olelgessen, mert te nem kedveled az ilyen viselkedest es egyebkent is kellemetlen neked, mert baratnod van. Nem kell ezen megsertodnie a kolleganonek...ha megis, akkor meg neked nem oly mindegy, hogy kicsit hisztizik-e a holgy vagy nem?!
2019. jan. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, nem tudom, mióta vagy kapcsolatban, és azt sem, hogy játszod-e a h*lyét/naivat, vagy most mit csinálsz konkrétan?


Ezt írtad:

-"Egy céges bulin viszont volt, hogy picit többet ivott és már nagyon nyomult rám."

vs

-" Egyébként én férfi szemmel nem veszem észre, hogy "fura" lenne a nő viselkedése. Szerintem ő csak ilyen és nem gondolom túl."


Hát leírtad saját magad, hogy "nagyon nyomult" meg "ölelgetett". Milyen érdekes, én felfogom, amikor iszik egy kollégám vagy pasi, aki elkezd ölelgetni random, az miért van.


Nekem is van párom, több éve. Volt ilyen szitum, mint neked a fenti. Erre a szitura mikor ismerős ivott és ölelgetni kezdett, nem én szóltam, hogy "mostmivan?", bár én is észrevettem, hogy most ő rám mozdult? De nem kellett semmit mondanom, mert a másik oldalalmon lévő kollégám rászólt és kimondta, hogy hogy viselkedik. Ja, igen, háttérinfó, neki is párja van.


Felteszem a kérdést: ha a te barátnődre nyomul az iszogatós alkalmakon egy srác, te mit szólsz hozzá?


Bocs, hogy így írom, de szerintem vagy tényleg sötét vagy, vagy csak megjátszod magad, és nagyon jól tudod, mi volt az egész.

2019. jan. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
67%

U.I:

ÉS komolyan kérdeztem, hogy te mit szólnál, ha iszogatós estén a te barátnődön csüngene egy ölelgetős srác.

Eszerint viselkedj te is..

2019. jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Amikor elmeséltem a páromnak, akkor "szerintem nyomult" mondatként meséltem el neki, aztán ő megerősítette, hogy igen, ez az volt. Ezért írtam először nyilvánvalóan, aztán bizonytalanabbul, hogy nem tudom mi számít annak. De értem, értem a dolgot. Kerek-perec ki kell mondani, és ezt is fogom tenni pénteken!
2019. jan. 29. 22:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!