Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyurta Daninak hogyhogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyurta Daninak hogyhogy ilyen átlagos barátnője van, amikor kb. bárkit megkaphatna külseje, sporteredményei, intelligenciája, pénze és karrierje alapján, akit csak akarna?

Figyelt kérdés

[link]


Amikor befejezte a sportolást, akkor sem csúszott le, mint sok más sportoló, hanem csinált egy főiskolát, üszószövetségi elnök lett, állami főtanácsadó, építi a karrierjét stb. És még így is rohadt sok pénzt keres, kb, minden nő álma.

Miért nem egy Victoria's Secret kaliberű nőt keresett?

Úgy látom, hogy még a legjobb pasiknak sincs az egekben az elvárása, ellentétben a nőkkel, a közepes kategóriájú nők is már a legjobb pasikat akarják.


2019. jan. 30. 00:07
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
98%

Megállapítottam. Na megyek kúrni a macskámmal, instaboy.

Priviket meg a "barátnődnek" írogass.

2019. jan. 30. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
92%

Átlagos nő = énekesnő, apuka milliomos, csinos arc, ápolt megjelenés, és làtszik, hogy tud magára költeni rendesen. Valószínűleg nem is buta, ha eddig eljutott.

És neked nem magasak az igényeid, csak a nőknek.

😂

Legközelebb magadról tegyél ki képet. Azt nem mersz, mert úgy nézel ki, mint egy barlangi troll, és azt már bemutattad, hogy mennyire ostoba vagy. 😂

2019. jan. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
97%

És ezért nincs sok pasinak nője, mikor csak egy átlagosat akar. Ez messze nem átlagos.

Bár szerintem ez csak egy reggeli troll kérdés.

2019. jan. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
82%

"

sexuálpszichológus és szexterapeuta vagyok!"



Te?? Haha. Magadat jelölted ki?

Remélem, elő ember nem került a kezed közé.

2019. jan. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
51%

"sexuálpszichológus és szexterapeuta vagyok!"


Leforditom. Pénzért kursz férfiakkal (női kuncsaft nem igazán akad).

Egy himprosti😂😂😂😂

2019. jan. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim válasza:
45%
Még nagyon fiatal vagy, de elárulom Neked, hogy "a sötétben minden tehén fekete", függetlenül a külsejétől mindegyik ugyan azt tudja, és Gyurta ezt már tudja....
2019. jan. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
97%

1 szerintem szép a csaj

2 nekem egyáltalában nem álmom a csávó

Tudod mindenkinek más tetszik és nem mindenki egy felszínes surmó paraszt mint pl Te.

Ha neked jobb nőd van (ha van egyáltalán) akkor miért véred itt erre a nálad?

N26

2019. jan. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem abszolút semmi gond nincs a nővel. Egyébként meg, nem mindegy? Ha neki ő tetszik/tetszett, mi a franc köze van hozzá bárkinek? A külső pedig soha nem volt elégséges feltétel egy kapcsolathoz.
2019. jan. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodjatok meg, szép Laura, de átlagos a kérdező szerint, mert nem folyton a meztelen fenekét és csöcseit teszi fel instara
2019. jan. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
97%
Te most igazából homokos vagy?
2019. jan. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!