Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyurta Daninak hogyhogy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyurta Daninak hogyhogy ilyen átlagos barátnője van, amikor kb. bárkit megkaphatna külseje, sporteredményei, intelligenciája, pénze és karrierje alapján, akit csak akarna?

Figyelt kérdés

[link]


Amikor befejezte a sportolást, akkor sem csúszott le, mint sok más sportoló, hanem csinált egy főiskolát, üszószövetségi elnök lett, állami főtanácsadó, építi a karrierjét stb. És még így is rohadt sok pénzt keres, kb, minden nő álma.

Miért nem egy Victoria's Secret kaliberű nőt keresett?

Úgy látom, hogy még a legjobb pasiknak sincs az egekben az elvárása, ellentétben a nőkkel, a közepes kategóriájú nők is már a legjobb pasikat akarják.


2019. jan. 30. 00:07
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
100%

Megint csak az ideák.


Ne vetísd saját álomképedet másra...mert az nem a valóság. És a tied sem az.

Egyébként ezekszerint még nem esett le neked, hogy az instás valóság és a valóság két külön világ. Nem egy lányt láttam aki instán egy álomnő, de a valóságban teljesen egy a százból... hoogyisne tudnám hisz én is nő vagyok és az instát elsők közt használtam az egész "szépített világ" szindrómát még mi kezdtük ott. Ergo, fiam, a valóságban még a legátlagosabb külsejű ember (képen) is lehet teljesen magával ragadó, ha hallod a hangját látod a gesztusait, mellesleg így leírni egy egyébként teljesen csinos csajt, az rólad állít ki bizonyítványt, hogy te bizony állati felszínes vagy, és tele előítélettel.

Ez mindennél rosszabb...de legfőképp neked. Folyton boldogtalan leszel, ha nem változtatsz a hozzááállásodon.


Én szóltam. ;)

2019. jan. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 acelsziv ***** válasza:
97%

Mi vagy te? :D :D Még hogy szexuálpszichológus :D :D :D

Azért mert kölyökként lopva megnézted a Decameront még nem leszel szexuálpszichológus. A modorod, szóhasználatod inkább egy 4 általánost végzett tróger árokásóé.

És ne pörögj nagyon a kérdésen. Neked még ilyen csajod se lesz soha. Tudom, hogy írtad, van barátnőd. Nekem meg két csillagrombolóm van. Látod? A szöveg elbír sok hazudozást.

2019. jan. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
100%

Már nagyon régóta együtt vannak.

Nem tudom, nem lehet, hogy szeretik egymást, és jól működnek együtt?

2019. jan. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
91%
Ennyire ne legyél már féltékeny, kérdező :D Dani a nőket szereti, nyugodj bele. Egyébkétn meg vannak olyanok akik nem 2-3 évre választanak párt és tudják, hogy 70 felett mindeki ráncos és csúnya lesz.
2019. jan. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
94%

Egyébként kérdező Laurának is olyan teste van kb, mint a másik modellnek csak ő nem bugyiban pózol instán. Arcra mindkettő szép, Laura arca inkább karakteres a cicis-popsis lány arca inkább bájos.

Szerintem passzolnak, de nyilván te sokkal jobban tudod az instán kukkolva őket.

Csak lejáratod saját magad minden egyes válasszal. Ha neked attól átlagon felüli valaki, hogy bugyiban pózol, akkor valami baj van veled. Pózol te is tangában instán, hatba találsz nőt magadhoz.

2019. jan. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:

úgy látom ti nagyon frusztráltak vagytok, mert csúnyák vagytok

rövid és vastag lábaitok vannak

gyertek el hozzám, és írok fel nektek xanaxot

végig sem olvastam a kommenteket :) pórnép

2019. jan. 30. 13:19
 47/52 anonim ***** válasza:
81%
Na, most aztán húúú de megmondtad.
2019. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
Persze, az átlag lányok közismert enekesnok.
2019. jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
96%

Drága, a pszichológus nem ír fel xanax-ot, mert nem orvos.

Említettem már, hogy én meg űrhajós vagyok?

2019. jan. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
91%

Az a baj, hogy itt egyedül te vagy akkora paraszt, hogy sejtelmed sincs a világ működéséről.

Gyurta Dani karriert akar, amihez kell a rendezett háttér, a feddhetetlen családi idill, és nem árt, ha olyan családba házasodik, ahol van némi pénz és befolyás.

Az ő helyzetében öngyilkosság lenne, ha elkezdene sorra farokra húzni tizenéves insta puncikat, pláne, ha teherbe is ejt egyet-egyet.

De a te agyad addig terjed, hogy mindent meg kell dugni, amin lyuk van és nem szalad el. Hàny sánta kecske esett neked áldozatul?

2019. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!