Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már, hogy nem vagytok elég jók?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre inkább ez fogalmazódik meg bennem. Nem tudom elhinni, hogy bárki is tudna szeretni és hogy elég vagyok. Mit lehet ez ellen tenni?
2019. jan. 30. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Külsőddel meg vagy elégedve vagy esetleg az okozza a problémát?
2019. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Alakíts ki magadban egészséges önbizalmat!
2019. jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, elég gyakran érzem.
2019. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mindig lesz olyan, akinek sose leszel elég jó bármit csinálsz.
2019. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Utolsó ez demagógia.


A kérdező narratívája szerint általánosan sikertelen, tehát nem arról van szó hogy valakinek nem felel meg.


Azaz ennek lehet valami konkrét oka amin adott esetben tételezzük fel a külső melyen javíthat is.

2019. jan. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
8%
Külsőn nem igazán lehet javítani, mondjuk ha az illető arca vagy az arcformája csúnya, esetleg szeplős, alacsony, kancsal. Ezek mind olyan tulajdonságok amiket nem tudna maga mögött hagyni.
2019. jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
Igen. De csak küllemre. El vannak ájulva tőlem a nők, amíg nem látnak neg. Utána egyből koccolnak.
2019. jan. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Elmehet plasztikai beavatkozásra például.

Nyilván nem olcsó de aki változtatni akar annak ez is opció.


Vasagy leélheti az életét úgy hogy keserű szájízzel néz a tükörbe és a környezete lesajnálja vagy levegőnek nézi.

2019. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Átlagos külsőm van, nem akarok műtétet. Inkább a lényemre vonatkozik, hogy úgy érzem nem vagyok jó senkinek.
2019. jan. 30. 22:04
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Pont ilyen férfival van dolgom.

Csalódott az előző barátnőjébe mert az kidobta, és hiába mondom hogy nekem rá van szükségem nem akarja elhinni, ilyenkor mindig inkább távolságot tart, de aztán mindig felkeres...

Borzasztó nehéz igy a másik félnek, vagyis jelen esetben nekem.

Belefáradtam mégse tudom elengedni...

Tényleg tegyél szert egy kis önbizalomra, akárhogyan is de muszály, el fog jönni a te életedbe is az aki ugy fog szeretni ahogy vagy!

21 L

2019. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!